تظاهرات دوشنبه اول تیر در سراسر ایران

تهران و شیراز مردم هر روز به خیابان می آیند ، الان بیش از یک هفته است که اینجنین است ، مردم شهرستانها بپاخیزید ، امروز روز بزرگداشت ندا و شهدای راه آزادیست ، بیایید اگر می ترسید فقط بیایید و پیاده روی کنید ، کسی را به جرم صد قدم بالا و پایین رفتن هیچگاه نمی گیرند ، دلسرد نباشید که کم هستید ، قطرات تبدیل به دریا می شوند ، آمدن شما تهرانیها و شیرازیها را دلگرم می کند ، مرگ عزیزانمان را دانلود کنید و روی سی دی بزنید و بین دوست و آشنا پخش کنید تا ماهیت اصلی حکومت برای مردم روشن شود ، مکانهای تجمعات را به دوستان و آشنایان اطلاع دهید ، نگذارید چراغی که بچه های تهران و شیراز روشن نگاه داشته اند خاموش شود ، بچه های با غیرت جنوب شهر تهران ، تبریز ، ارومیه ، مشهد ، زاهدان ، اصفهان ، کرج ، کرمانشاه ، اهواز ، بندرعباس ، بوشهر ، یزد ، کرمان ، بوشهر ، ساری ، رشت و گرگان بر پاخیزید . حق را نمی دهند ، حق را باید گرفت . امروز 5 بعداز ظهر به تجمع می پردازیم ، وعده ما :

Advertisements

66 پاسخ to “تظاهرات دوشنبه اول تیر در سراسر ایران”

 1. امین Says:

  مهمترین دلایلی که مردم تو شهر های کوچکتر به خیابون ها نریخته اند اینه که کسی اونا رو دعوت نکرده ! من نمی دونم چرا این قدر هماهنگی ضعیفه . همون طور که مثلا تو تهران اعلام می کنین مردم بیان فلان خیابون باید تو تک تک شهر های ایران ( تاکید می کنم تک تک شهر های ایران ) هم مسیر راهپیمایی اعلام بشه . نه فقط شهر هایی که میشناسین . این کار رو بکنین و ببینین چطوری نیروهای رژیم تقسیم میشن . تو رو خدا یه کاری بکنین . من نمی دونم باید به کجا ای میل بزنم برای هماهنگی . من خودم از یکی از شهر های جنوب کشور پیام می ذارم . این جا ما همیشه در غم شما شریک بودیم و هستیم ولی نمی دونیم که باید کجا جمع بشیم . (و اگه بدونیم هم وسیله ای نیست که هماهنگی کنیم با مردم ) . اگه ممکنه قبل از راهپیمایی بعدی تو تهران سعی خودت رو بکن که بتونی این هماهنگی رو با هر کی می تونی امجام بدی که تو سایت ها اسم تمام شهر های ایران + مسیر اعلام بشه . اون وقت می بینین که تمام ایران یک صدا بلند می شه . تازه شهر های کوچیک خیلی راحت تر سقوط می کنند ! اگه می شد سایتی هم طراحی میشد که اخبار تمام ایران رو می تونست بزاره خیلی مفید بود برای دلگرمی دادن به مردم .
  من خودم از یکی از شهر های استان بوشهر هستم ولی شما فقط اسم شهر بوشهر رو نوشتین . این باعث میشه که از تمام استان نیروی کمکی به شهر بوشهر فرستاده بشه و به راحتی قیام اون جا رو سرکوب کنند (چون می دونن که بقیه نقاط اتفاقی نمیفته ). تو رو خدا سریع تر هماهنگی کنین که اسم تمام شهر های ایران توی لیست باشه . این خیلی حیاتیه واسه این که نیرو های رژیم تقسیم بشن .

 2. babak Says:

  عزیز من منظریه در رشت بدترین جا برای تظاهراته و بهترین مکان برای لباس شخصیها
  بهترین مکان گلسار و مطهری هست

 3. حمید Says:

  اقدام شما کاملا بجا و مناسب است. در مورد رشت هم با دوستمان موافقم. بهتر است شروع از مطهری باشد و بعد حرکت به سمت گلسار و آن هم از مسیر تختی. در این مسیر ها هم ازدحام و شلوغی ماشین ها هم وجود دارد که کمک می کند به تظاهرات کنندگان.
  دیشب هم در رشت صدای الله اکبر پیچید.

 4. حسین لباف Says:

  لطفا این برنامه را با چند نفر ساکن در هر استان هماهنگ کنید تا بهترین مکان برای تجمع بدون خشونت انتخاب شود به فیس بوک میر حسین هم بزنید تا اونا اطلاع رسانی کنند. خیلی ها منبع اصلی شان فیس بوک است.

 5. امیر Says:

  در لاهیجان خیابان شیشه گران و کارگر بهتره

 6. raman Says:

  ما کردها از این حرکت اعتراضی حمایت میکنیم!

 7. مرد سبز Says:

  اصفهان ؟

  سرباز ایران : اصفهان چهارباغ بالا و دروازه شیراز

 8. معمار جوان Says:

  تو جان می بخشی اینجا به فتوای تو میگیرند جان از ما.
  خداوندا امروز قدرت به دست این دین گریزان افتاده این جماعت ،قرآن بر سر نیزه میکنند و علی در محراب به نماز میکشند گویی فراموش کردند سخن حق را که میگوید:یخرجونهم من النور الی الظلمات اولئک اصحاب النار هم فیها خالدون

  تو اصفهان چهارباغ بالا و دروازه شیراز هم پر ار مامور هم کوچک هم راه در رو نداره اگه میدانهای بزرگی مثل مسیر میدان بزرگمهر تا میدان احمد آباد انتخاب بشه خیلی بهتره در ضمن باید هر بار جای تظاهرات را عوض کرد ره دشمن قافل گیر بشه.

 9. re Says:

  خبر خوش برای سبزی ها !!
  اربابان شما قدر زحمات و سختی ها و خرابکاریهای شما را می دانند واز دور برای شما دست تکان داده و دم جنباندن شما را قدردانی کردند.
  دشمنان قسم خورده امام (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی آقای پرز و اوباما و تمامی عاشقان سینه چاک دموکراسی دیگر نتوانستند جلو خودشان را بگیرند و علناً از عوامل و نوکران خویش حمایت کردند. البته تقصیری هم ندارند کلی هزینه شما کردند تا به امروز رسیده اند. 400 میلیون دلار که یک قلم آن است…
  دلم به حال کسانی می سوزد که با خوش خیالی فکر کردند که با طناب پوسیده میرحسین و اطرافیان گوگوری مگوری اش می شود نظام را سرنگون کرد و حکومتی مطابق خواست و میل خویش سرکار بیاورند. افسوس… نشد که بشود !!
  خبر بد هم هست. یکی از مبادی اطلاع رسانی که ندای وحشیگری و عصیان شما را بعد از روتوش و تبدیل به احسن به عنوان تحصن مسالمت آمیز به جهان انعکاس دهد از کشور اخراج شد. نمی دانم این دموکراسی کجا رفته که چشم ندارند ببینند یک نفر هم که بصورت تخصصی دارد به دشمن ارائه اطلاعات می کند در کشور حضور داشته باشد…

 10. re Says:

  اقا پیشنهاد می کنم به جایی برویم که بانک و شیشه سکوریت و مغازه های باحال بیشتر باشد.
  ضمنا خواهشمند است وسایل کافی برای آتش سوزی و خراب کردن اموال عمومی مهیا کنید. این پولهایی را که می گیرید پس چه می کنید. اندکی هم خرج ما کنید!!

 11. ali Says:

  چرا شما اينقدر به مردم كوچه و خيابان و مغازه ها خسارت مي زنيد مگر شما مخالف نظام نيستيد چرا سر مردم تلافي مي كنيد اين همه مراكز دولتي چرا اينقدر مي ترسيد به انجا نزديك شويد فقط دستتان به چند عابر و چند مغازه مي رسد كه آتش بزنيد و فكر كرده ايد با اين كار به دولت خسارت مي زنيد سخت در اشتباهيد دولت هيچگونه هزينه اي بابت آتش زدن مغازه ها پرداخت نمي كند و نتيجه اينكار فقط بد شدن ديد مردم نسبت به اين تجمعات است

 12. solid Says:

  هیچ غلطی نمیتوانید بکنید قانون پیروزه

  خاک عالم به سر دشمنان اسلام

  ایران پیروز است اشوبگر نابود است

 13. سارا Says:

  با یکی دو نفر که نمیشه کاری کرد
  ارومیه که هیچ خبری نیس منو چند تا از دوستام چیکار می تونیم بکنیم در حالی که پسرا جا زدن
  نمی دونم رگ غیرتشونو کی زده؟!!!!!!

 14. mehdi Says:

  دشمنان قسم خورده امام و جمهوری اسلامی همین سران امروزی رژیم هستند که به اسم اسلام و با به کار بستن خرافات به اسم اسلام و با سوء استفاده از انقلاب خمینی که اعتبارش و صلابتش همانا همراهی اکثریت ملت بود ونه ترساندن مردم از کشتار بی رحمانه و زندان, 20سال است که در اقلیت بر اکثریت ایرانیان به زور و با دروغ و تقلب و با ایجاد خفقان در کشور حکومت میکنند(همانند حکومتهای طالبانی و تروریستی).اگر آمریکا و انگلیس آدم کشند رهبر امروز ایران به اسم اسلام ریختن خون جوانان بی گناه که خواستار صداقت به جای فریبکاری از حکومت هستند را در نماز جمعه بلا مانع میداند و چاره ای برای خواست معقول آنها از یک حکومت اسلامی نمی اندیشد .پول و قدرت و اسلحه همه در دست رهبر حکومت است نه مردم و bbc و با دستور وی ار انها برای ادامه کشتن وترساندن مردم استفاده می کنند وادامه حکومت دیکتاتوری خود راتضمین می نمایند (سوء استفاده ازقدرت).اگر مردم خواستار پول ومال بودن میتوانستند با چاپلوسی و حمایت از دروغ همانند برخی، با دولت دروغین همکاری کنند نه اینکه در خیابانها سینه خود را سپر گلوله کسانی کنند که به خاطررسیدن به اهداف فرومایه، آدم کشی و زور را جزئی از اسلام کرده و حقوق بشر را نادیده میگیرند. نمونه ای از فریبکاری مردم بعد از انتخابات دروغین همین صدا و سیما است که خبر سوزاندن اتوبوس را بر جسته می کند و نمایش جان دادن جوانانی که با دستور رهبریت نا مشروع ایران در خیابانها در خون غلطیده اند ویا خبر زندانی کردن شخصیتهایی که مورد اعتماد اکثریتند را سانسور می کند .آیا مردم شعور تشخیص اسلام طالبانی را از اسلام در حکومت علی(ع) که با اصرار رهبر مردم شد(دموکراسی) را نمی دانند؟ آیا فرق حکومت اسلامی علی(ع) و حکومت رهبران مثلا اسلامی امروز را نمدانند؟ آیامردم نمیدانند که اسلام روش حکومت و آزادی برای بشر است ونه ابزارفریب در حکومت دیکتاتورها؟حتی خداوند فرموده در دین هم هیچ اجباری نیست چه برسد به پذیرفتن ولایت اجباری فقیه که قدرت مطلقه ،وی را به فساد کشانده.ما این فریبکاری ها را خود حس می کنیم پس دخالت اوباما یا پرز و یا سایر بیگانگان در مسائل امروز ایران بهانه ای است تا حکومت بی وجدان با ان بار دیگر به شعور مردم توهین کند و هر روز بیش از پیش به سمت حکومت دیکتاتوری خالی از حس مسئولیت در برابر خون شهیدان که برای آزادی انسان جنگیدند و نه برای ولایت مطلق فقیه در برابرحکومت مطلق شاهنشاهی؛ پیش روند.
  درود بر آزادی ورهبران آزاد اندیش و شهیدان در راه آزادی
  مرگ بر رهبران دیکتاتور و مردم فریب

 15. m_dan Says:

  تا خون در رگ ماست
  آزادی اندیشه ماست

  این را در جواب به ان ناجوانمردان بسیجی گفتم

  واز شما هم متشکرم برای این اطلاع رسانی موفق باشید

 16. زهرا Says:

  سلام.واقعا» لازمه این اطلاع رسانی.از همین الان برنامه فردا را هم اعلام کنید تا وقت برای اطلاع رسانی باشه.هر روز این برنامه ریزی باید انجام بشه حتی اگه روزهای اول کسی نره کم کم مردم مطلع می شن.

 17. علی Says:

  با این آشوب ها فقط خارجیها سو استفاده میکنند.

 18. اکبر Says:

  افرین بر علی مرگ بر منافق

 19. mani Says:

  با اين كارها فقط كشورتونو در سطح بين المللي ضعيف تر ميكنيد دوستان من تلقي شما از ازادي فقط به شكم و زير شكم محدوده ،اگر فكر تو سرتون بود ميفهميديد جناب مير حسين (ع) در تمام صندوق ها ناظر داشته و امار تمامي صندوق ها توسط اين ناظرين ثبت شده جمع اين اطلاعات همان چيزي است كه از طريق وزارت كشور اعلام شده پذيرش باخت هم شجاعت ميخواهد و اصرار حضرت ادولف موسوي بر ابطال انتخابات نشانه ديكتاتور بودن ايشان است بيخود را بازيچه كينه شتري اين سياستمدار تاريخ مصرف گذشته نكنيد .

 20. mani Says:

  با اين كارها فقط كشورتونو در سطح بين المللي ضعيف تر ميكنيد دوستان من تلقي شما از ازادي فقط به شكم و زير شكم محدوده ،اگر فكر تو سرتون بود ميفهميديد جناب مير حسين (ع) در تمام صندوق ها ناظر داشته و امار تمامي صندوق ها توسط اين ناظرين ثبت شده جمع اين اطلاعات همان چيزي است كه از طريق وزارت كشور اعلام شده پذيرش باخت هم شجاعت ميخواهد و اصرار حضرت ادولف موسوي بر ابطال انتخابات نشانه ديكتاتور بودن ايشان است بي جهت خود را بازيچه كينه شتري اين سياستمدار تاريخ مصرف گذشته نكنيد .

 21. عليرضا Says:

  سيد علي پينوشه ايران شيلي نميشه
  مياريمت پائين

  از تو كلفت ترشو آورديم و آوردن پائين
  صدام كه يادت هست
  ميلوشوويچ رو هم كه ديدي
  ديوار برلن هم ديديم كه با همدلي مردم فروريخت

  هرچيزي از نازكي پاره ميشه ولي ظلم از كلفتي
  دلم ميخواد بيايي و حكم جهادتم بدي اونوقت ببيني چطور تو دهنت ميزنيم
  از داخل و خارج ميريزن سرت ، الاغ
  شما نتونستين با اين موقعيت مناسبي كه براتون فراهم شده بود بقاي خودتونو حفظ كنيد چون ذات شما خرابه . حاضرين همه بميرن ولي شما حكومت كنين
  اون شاه بود كه مردمشو دوست داشت و گذاشت رفت
  خود اون هم ميتونست بمونه و سركوب كنه ولي مردم را دوست داشت
  شما چهره اونارو خيلي خواستين بد جلوه بدين ولي نشد

  حقايق روشده . نامه صدام به هويدا منتشر شده كه به اوگفت ميتونم خميني رو بي سروصدا ازبين ببرم ولي شاه گفت اون ايرانيه و شناسنامه ايراني داره . يعني ميتونست چشماشو رو هم بزاره و خيلي چيزهاي ديگر كه الآن مشخص شده واقعيت چي هست
  كمي بريد بررسي كنيد نه اينكه هرچي اين آخوندها به ما بگن رو چشم و گوش بسته بپذيريم و انتظار داشته باشيم وضع فرق كنه

  ببخشيد خيلي حرف زدم

  سرفراز باد هر ايراني واقعي و دلاور
  پاينده ايران

 22. omid Says:

  دولت احمد ي نژاد قانون گريز است ولي اقاي موسوي هم اكنون از طريق كاملا قانوني و با استفاده از احساسات جوانان انان را جلوي نظام قرار ميدهد تا با تخريب مراكز تلفن بانك ها مغازه ها و اتش زدن اتوبوس دمكراسي را به نمايش گذارد از هر طرف كسي كشته شود در اخرت توسط موسوي شفاعت ميشود بس بشتابيد بسوي اتش زدن سلطل هاي زباله حتما پيروز ميشويد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. A Says:

  yeki az mohemtarin dalaele inke mashhad az sahne eterazat be dor ast ine ke daneshgahe Ferdowsi mesle Amirkabir va Tehran va Sharif nist
  Ferdowsi mamani bareh pessareane vozara va aghazadehast.
  Dalile hamle gorhaeh feshar be daneshgah daghighan hamin ast
  chon daneshgah maghze motafakere va barnameriz eterazat ast. .

 24. عليرضا Says:

  مردم همه چيزو ميبينن
  رفتار آدمهاي وطن فروش و كسانيكه خواسته يا ناخواسته دوست و رفيق و فاميل خودشونو ميفروشن
  رفتار مسئولين كشورهاي ديگه رو هم ميبينن كه از اينا حمايت ميكنن يا نه
  با اونا سر يك ميز مينشينن يا نه
  رفتارهاي هيچكس بي پاسخ نميمانه

  مردم آنقدر ساده نيستن كه بعضي ها فكر ميكنن
  توي اين مناظره ها چهره واقعي حكومت اسلامي نمايان شد

  ديگه از شعارهاي اول انقلاب هيچ چيزي نمانده
  استقلال – در هيچ چيزي نداريم . نه اقتصادي نه اجتماعي و نه هيچ چيز ديگه
  آزادي – فقط ميدان اونو در هر شهري داريم و يا خيابان در صورتيكه داريم همه ميبينيم چقدر آزادي در ايران هست لازم بذكر نيست
  جمهوري اسلامي – كه ديگه تبديلش كردن به حكومت اسلامي

  ضمنأ جهان چشم به دلاوري مردم ايران دوختن كه چطور چندين سال دوران جنگ و بعد از آنرا تحمل كردن و به اميد فردايي بهتر تحمل كردن ولي مزدشونو كه دادن ديگه ديدن اگر بنشينن خدايي هم كه بهش اعقاد دارن داره بهشون ميخنده

  آخه زندگي مردم كه با انشاءا… و بماچه و به توچه و بي خيال كه درست نميشه
  خداوند سرنوشت هيچ قومي را تغيير نميدهد مگر خود آن قوم بخواهند

  خلايق هرچه لايق

  پس لياقت ما بيش از اين هست كه بما دادن

  ازشون ميگيريم

  حق گرفتني است نه دادني

  خوش باشيد

 25. arash Says:

  متاسفانه يك فرق بزرگ بين جوانهايي كه انقلاب كردند با جوانهاي فعلي وجود دارد و ان اينكه آنها از تحصيل كرده ترين و شجاع ترين افراد جامعه بودند ولي كساني كه هم اكنون در خيابانها ميبينيد يا بيكارند چون اگر كار داشتند به خيابان نمي امدند يا از اوباشي هستند كه در طرح ارازل گيري به زندان افتادند و امروز با سرمايه دولت عربستان براي اين اختشاشها از زندان ازاد شدند يا كساني كه در اكس پارتي شب گذشته بيش از حد زيادروي كرده اند يا مثل شما دوستان من فريب شعارهاي عوام فريبانه مير حسين را خورده اند .

 26. اسلام Says:

  اقایان خانم ها بیایید در کنار ه هم ار پرداختن مالیات وقبوض اب برق وگازو…. دولت دروغ را فلج کنیم به همه بگید

 27. سورنا Says:

  براس شخصی به اسم آرش (arash):

  این جمعیتی که میبینی اومدن تا کسایی مثل تو( بعید میدونم بچه بابات باشی) رو از این مرز و بوم بیرون کنن.
  آره تا خون تو رگای ماست ادامه میدیم. درود بر میرحسین
  مرگ بر تو امثال تو
  مرگ بر دیکتاتور
  خدای ایران با ماست

  • mehrab Says:

   عزيزيم بي پدر تويي كه به مقدسات نياكان و اجدادت پشت كردي اگه يه روحاني بابا و مامانتو محرم نميكرد تو زنا زاده بودي البته شايد واقعا اين كار را نكرده كه اينطوري حرف ميزني بسيجي كه اين روزا اينقد خار تو چشم شما شده 8 سال از بهترين سالهاي عمرشو تو جهبه گذرونده كه تو حيف نون زير عراقيا نري .
   ——————————
   سرباز میهن : من نمی دونم واقعا شما بسیجی هستی یا نه ولی اگر بسیجی هستی با این طرز صحبتت بهترین خدمت رو داری به ما می کنی

  • arash Says:

   خطاب به سورنا
   تو مواظب النگو هات باش كه نشكنه روحيه جنگجوي خودتو نگه دار بره وقتي كه دشمن تا دندان مسلحي مثل عراق به ايران حمله كنه شماها اگه خطري تحديدتون كنه يه پاسپورت ميگريد ميريد بوركينافاسو شعارم نده اگه سازمان خون 400 سي سي ازت خون بخاد ميگي فشارم افتاده ، جراعت شما بيشتر از اين نيست بره مظلوم نمايي خودتون خودتونو ميكشيد الحمداله كه خزيديد تو لونه لاتون عزيزم تو دست هركي كه خواستي بگير هرجا خواستي برو به هركي خواستي … كسي كاري بهت نداره ضمنا اين ديكتاتور رو كي انداخت تو دهن شما انقد نشخارش نكن يه كم خلاقيت داشته باش .

 28. بهروز Says:

  ….. تو دهان رهبر معظم انقلاب

 29. آرشام Says:

  جالبه
  زمان شاه حمله به اماکن عمومی.تخریب بانکها.وهمه و همه کاری خدایی ( ولایی) بوده..؟
  توی بسیجی خوب میدونی که کارای تخریبی رو خودتون میکنید
  ننگ بر شما
  ننگ بر شما
  خدای ما جای حق نشسته…
  درود به پاک خون شهدای چند روز اخیر
  نفرین بر قاتلین انها

  • arash Says:

   دوست عزيز شهيد به كسي ميگن كه در راه حفظ دين يا مملكتش كشته ميشه نه كسي كه بره ازادي مطلق جنسي به خيابونها اومده ، ازادي بيان از اين بيشتر كه هر نه نه قمري هر چي دلش خواست به رئيس جمهور قانوني مملكت گفت ميدوني اگه اگه اسلحه خونه اون حوزه كه بهش حمله كرده بودن دست اوباش به قول شما شهيد ا ميافتاد الان نصف تهرانو باهاش به خاك و خون كشيده بودن نمي دونم تو تهران زندگي ميكني يا نه ولي اگه تو اين روزا وسط شهر تهران اومده باشي ميدوني نا امني يعني چي فيلم تمام تخريب ها موجوده به جودي به سراغ تك تك انها ميرن قراره اعترافاتشون از تلوزيون پخش بشه .

   • سعید Says:

    تو که اینقدر خوب وازه شهید رو تعریفشا بلدی میشه بگی چطوری امثال قاضی مقدسها که جلوی دادگاه کشته شدن یا اون هواپیماهایی که سقوط میکردند ادمهای توش شهید حساب میشدن از نظر دولت – واقعا دنیای عجیبیه

 30. بی طرف Says:

  خطاب به دوستان مثلا مبارز که از آزادی فقط خانم بازیش رو بلدن و هیچ معنیه دیگه ای براش ندارن!
  به موسوی رای می دیم، چرا؟ چون کسی به قیافمون گیر نده ، چون راهت بریم دنبال خانم بازی، چون راحت به مقدسات توهین کنیم و ………………..
  چندین بار از نزدیک شاهد بودم که همین آقایون به اصطلاح دوستدار وطن با مشت و لگد افتادن به جون سربازی که نه راه پس داره نه پیش!
  اگه نیاد تو خیابون دستور فرمانده رو اجرا نکرده! درنتیجه اضافه خدمت و بازداشت و … اگه بیاد امثال شما آدمای آزادی خواه می بندینش به باد کتک!!!!!
  واقعا خجالت داره!
  تو انقلاب 57 مردم به سربازها گل میدادن شما لگد و مشت
  تعرض به سرباز پست ترین کار ممکنه که شماها ازش دریغ نکردین!!!!!
  بماند بانک ها و مغازه ای مردم بی گناه رو به اتیش کشیدید! نگید ما نبودیم چون خودم از نزدیک شاهد و ناظر بودم.
  اگه دنبال آزادی از این نوع هستید تشریف ببرید جایی غیر از ایران.
  این آزادی خواهی با تحجر هیچ فرقی نمی کنه.

  —————————————–
  سرباز میهن : دوست گرامی شما از انگلستان چگونه میتوانید از نزدیک شاهد باشید . برای یک ویزا و پاسپورت براتون متاسفم

 31. اعظم Says:

  سلام
  همش تقصیر شما آشغالاست که ندا شهید شد
  شما که همه رو دعوت به شورش میکنید
  بعد هم خودتون میزنید میکشید
  حداقل اگه حرفی هم میزنید متحد بزنید تا دروغهاتون رو نشه
  یه جا میگید بسیجی کشته
  یه جا میگید یگان ویژه کشته( یگان ویژه ای که اصلا تفنگ نداره)
  یه جا میگید لباس شخصی کشته
  شما شما قاتلید شما آشغالها
  این همه شعارهای بیخود رو گذاشتید اگه خیلی آزادی خواه هستید و آزادی بیان دارید نوشته های من رو هم بذارید تا مردم بخونند و تصمیم بگیرند

 32. memar Says:

  vagean moteasefam vase bazi ha
  kari be hokomat nadaram
  be nazare shoma ye 2khtare 18 sale monafeghe
  ye pire zane 70 sale monafeghe
  age esraiil sahyonist mikoshe vase mardomeshe
  age jenayat mikonhe ba doshmanesh mikonhe
  aya ma az sahyonist ha bad tar nistim
  ma mosalmanim
  ay peyambare ma gorane ma gofthe ro zan dast boland konid
  azize man ye 2khtar 2 ta ordangi beto mizanhe
  to mardi ke ono ba batoom mizani
  molaye hame ma ALI shoma ro mibinhe fk mikonid che mighe
  aya eslam nagofthe ba zanha be khoshonat barkhord nakonid
  ?in eslamhe shomast
  KASI KE HAMVATANE BEDONHE SELAHESHO BEZANHE TERORIST VAGEIE
  MOTEASEFAM

 33. بی طرف Says:

  نگید که از دست دولت بخاطر سیاست های غلط اقتصادی و سیاسیش خسته شدیم! چون واقعا خنده اره!
  دولتی که شما می خواید رو کار بیارید اگه بدتر از این دولت نباشه بهتر هم نیست.
  دولتی که هاشمی ها ، خاتمی ها ،کروبی ها ، ابطحی ها و امثال نبوی گردانندش باشد فقط خدا میدونه چی از آب درمیاد!
  آدم هایی که بجز بالا کشیدن حق مردم و کلاه برداری کار دیگه ای بلد نیستن!
  خدایا به اینها بفهمون که در پس نقاب به ظاهر زیبای آزادی چه چهره زشتی قرار داره که فقط داره از احساسات جوون ها باری رسیدن به منافع شخصی خودش و اطرافیانش استفاده می کنن.
  —————————————–
  سرباز ایران : در چارچوب یک حکومت خودکامه آش همین آشه و کاسه همین کاسه ، الان اینها صحبت از مرگ دیکتاتوری می زنند ، یاد ما باشه وقتی که میخواست حکومت آمریکا به صورت دیکتاتوری پا بگیرد در درگیربی های حزبی جفرسون یک نامه نوشت و گرفت که من در پیشگاه خدای خود قسم خورده ام که علیه خودکامگی در ذهن افراد بشر بجنگم ، خوب اگر ایشان هزار بدی داشته باشند و یا حتی به تعهد خود عمل نکنند لااقل این خوبی را دارند که شعار ضد خودکامگی می دهند

 34. syrus Says:

  تقدیم به رفقای خوبم
  جوانانی که اکنون در میان ما نیستند
  آنان که خاک را در آغوش گرفتند
  و به عفریت جهل نه گفتند.

  به یاد یک رفیق

  من به امید بهاری دیگر
  که در آن میلادیست
  فصل میلاد مه و خورشید است
  فصلی که موج فزاینده انسانهایند
  موجی که در راهند
  می خروشند و آزادی انسانها را خواهانند
  فصل پیکار تمامییت خلق
  فصل شورش پیکار
  سال بر پایی آتش همه جا
  سال دیدار و هم آغوشی خلق
  سال دیدار پدر با فرزند
  فصل روییدن گلها در دست
  سال کار و کوشش
  سال کودک زن و مرد
  سال پایکوبی خلق
  سالی که خلق به دیدار گلستان آید
  خاوران غرق گل و بوسه انسان گردد
  و من خسته ز راه
  خسته ز تبعید
  از پس آنهمه سالهای سیاه
  به کنارت آیم
  بنشینم به کنار سنگی
  در جوار گوری
  گور بی نام ونشان
  و نفس میگیرم
  من به یادت ای یار
  ای گل
  ای رفیق
  هموطنم
  دوست و همبازی دوران خوشم
  دوست
  رفیق خوبم
  دوست
  رفیق
  همرزمم
  دولت آینده
  بهترین هدیه من
  آوازم
  که به یادت خوانم

  من برای تو و فرزندانم
  ملت ایرانم
  دستهای کوچک خواهرمان
  من برای پدرم
  مادرم
  آنکه در حسرت دیدار تو و من جان داد و ندید
  و به اندازه گلبرگهای باغ بزرگ
  لحظه ها
  ثانیه ها را بشمرد
  تا ببیند ثمر شکوفه را

  من برای لحظه آخرمان
  آنچه گفتی و برایش رفتی
  مغرور
  واژه ها خواهم یافت
  نغمه ها خواهم خواند.

 35. Top Posts « WordPress.com Says:

  […] تظاهرات دوشنبه اول تیر در سراسر ایران تهران و شیراز مردم هر روز به خیابان می آیند ، الان بیش از یک هفته […] […]

 36. امير آريا Says:

  سلام
  متأسم كه اينو ميگم اما واقعاً اين موسوي و خاتمي و بقيه دارو دستشون آدمهاي ضعيفين .اين از ضعف افراد سياسيه كه تا شكست مي خورند بيانيه و حرف و چيزاي ديگه مي گند و سعي مي كنند افتضاحشون را بپوشونند و مردم را تحريك مي كنند و باجون آدمها بازي مي كنند ، اما اون روز دير نيست همون هستيم و شاهد محاكمه مسببان اين وقايع و اين جنايت كاران خواهيم بود ، فكر كردين جاني و آدمكش بودن شاخ ودم داره همين هان ،خاتمي و موسوي و فائزه هاشمي و بقيشون به فضل خدا دكتر احمد ي نژاد از همشون انتقام مردم رو مي گيره چون گفته اگه تا پنج شنبه ادعاهاتون را عليه من اثبات نكنين اونوقت من شكايت مي كنم 10 روز ساكت نشست و حرفي نزد اما ديگه داره تموم ميشه و حالا نوبت مردمه كه به رهبري دكتر احمدي نژاد نداي حق رو فرياد بزنند

 37. shima Says:

  مگرامام زمان این دشمنان زورگو را از بین ببرد دلم نمی خواهد جوانان اینطور شهید شوند

 38. mehran Says:

  پيشنهاد ميكنم هر روز به قيد قرعه يكي از بين خودمونو بكشيم بندازيم گردن دولت ماهواره نشون ميده تاثيرشم خيلي بيشتر از اتيش زدن اتوبوسه مير حسين همه ما رو تو اون دنيا شفاعت ميكنه برادرهاي ارازل و اوباش كه تازه ازاد شدن تو پادگان اشرف عراق تمام دورهاي لازم ديدن بزودي تو خيابون قراره سواري هاي شخصي رو هم اتيش بزنن اگرم موفق نشديم الاقل به ياد بچگيها يه كم اتيش بازي كرديم سعي كنيد دنبال مغازه هايي بگرديد كه نماي تمام شيشه دارن با اعتراض ارام صدامون به جايي نميرسه چه بكشيم چه كشته بشيم اقاي اوباما بره ما دعا ميكنه يا ميگه پدر مقدس واسمون طلب مغفرت كنه .

 39. رسول Says:

  دوستان اصلاح طلب من :
  به عنوان كسي كه دست اندكار نظارت به حوزه هاي راي گيري تهران بودم بودم به شما ميگوييم
  ايران فقط تهران نيستاقاي موسوي فقط در تهران و دو شهر ديگر بيشتر از رقبتي ديگر راي داشت و صندوق هاي خالي قبل از شروع راي گيري به همه نشان داده شد بعد با چند نوع پلمپ كه هر كدام متعلق به ارگان جداگانه ايي است پلمپ گرديد با وجود شماره ملي هم امكان دو يا چند بار راي دادن وجود نداشت به همراه هر برگه راي يك ته برگ وجود دارد كه بايد به فرماندار يها برگردد شود روي برگه راي دو نوع مهر زده شد كه يكي متعلق به شوراي نگهبان و ديگري براي فرمانداري و هيات اجرايي است درحين راي گيري هم اقاي مير حسين موسوي در تمام حوزه هاي راي گيري نماينده داشت كه بعد از پايان راي گيري در شمارش حضور داشتند و امار هر كانديد رااز طريق تلفن به ستاد مركزي اقاي موسوي اعلام كردند جمع اين امار در سايت مركزي اقاي موسوي همين عددي است كه از صداو سيما شنيديد اگر خودش چيز ديگري ميگويد به خاطر اين است كه علاقه زيادي به شما عزيزان دارد و دوست دارد پيش شما عابرو داري كند بخاطر سياسي بازي اين سياستمدار كهنه كار خود را در مقابل نظام قرار ندهيد
  موفق باشيد

 40. بی طرف Says:

  آقایون و خانوم های آزادی خواه واقعا مشکلون چیه؟
  اکثرتون بخاطر آزادی جنسی اومدین تو خیابونها و شعار می دین.
  مگه همین حالا آزادی جنسی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
  اگر غیر از سکس آزادی جنسیه دیگه ای وجود داره به ما هم بگید تا بدونیم.
  درصد بالایی از دختران پرده بکارت ندارن! و اونوقت دنبال آزادی جنسی هستن، این دیگه خیلی نوبره!
  شما رو به هرچی که اعتقاد دارید به همون سکس قسم میدم یه مقدار عاقل باشد. آخه کدوم انسان با فکر و درکی گول یکی مثل فائظه هاشمی یا بهزاد نبوی رو می خوره؟
  ایها اناس این جماعت فقط به خاطر منافع خودشون تحریکتون می کنن، منافعی که این شغال های انسان نما تو این کشور برا خودشون جمع کردن از حد تصورتون خارجه!!!!!!!!!!!!!!!
  حالا شما بخاطر جیب و عشق و حال این جماعت خودتون رو به کشتن میدید!
  به خودوتن بیاین

  • بی نام Says:

   واقعا برات متاسفم که فهم و عقل تو از ازادی فقط سکس و پرده بکارت و این چیزهاست – اتفاقا اون تویی که به فکر سکس هستی چون معلومه که دهاتی هستی و نمیدونی که تو شهرهای بزرگ مسئله این نیست – تو هنوز فرق ازادی و سکس و مسائل جنسی رو نمیدونی – تو اصلا ارزش اینا نداری که بخوام بر ات توصیح بدم که فرق این تو چیه ؟ یه خورده بیشتر مطالعه داشته باش و عین گوسفند فقط نوشخوار دیگران را نکن

   • بی طرف Says:

    عزیزم واقعیت تلخه!
    هیچ تفسیری غیر از این نمیشه از این به اصطلاح آزادی خواهی داشت!
    نیازی نمی بینم که در مورد اطلاعات و مطالعات خودم و بقیه چیزها صحبت کنم!
    من از جانب خودم حرفی نزدم این حرفه همین شماهاست
    چون شما هنوز به سن رشد و درک صحیح نرسیدی!
    مهم اینجاست که دیگه از وحشی گری ها و مردم آزاری هاتون خبری نسیت همتون رفتین تو دستشویی خونه هاتون مخفی شدین که مبادا بفهمن آزادی خواه هستید، اگه واقعا دنبال آزادی هستین بایین تو خیابون ، مثل مرد بگید که چی می خواین!!!
    کجان اون کسایی که سردمداران نهضت آزادی بودن؟ خاتمی کجاست؟ کروبی؟ نبوی؟ رفسنجانی؟(البته اصطلاح دزد و کلاش براشون مناسب تره)
    رفتی 4 تا کتاب خوندی فکر می کنی که برا خودت حکیم و فیلسوف و جامعه شناسی!
    آقا یا خانم محترم بهتره بری دنبال همون سکس ، شما رو چه به سیاست.
    13 میلیون رای دادید در مقایل 24 میلیوم، حالا ریختید تو خیابون چی می خواید؟ حتما فکر می کنید شما 13 میلیون انسان کامل هستید و 24 میلیون دیگه اکابری هستن!
    دیکتاتوری چیزی هست که شما می خواید: رای اقلیت بر اکثریت!!!!!

    ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست * عرض خود می بری و زحمت ما میداری

 41. بی نام Says:

  زمانی که امام حسین ( ع ) دز ان زمان اعتراض کرد و چون ان حکومت را فاسد قلمداد می کردد یزید حکم کشتن او را به عنوان یک جهاد اعلام کرد و گفت او از دین خارج شده است و عده ای مزدور هم با دریافت پول به کربلا لشکر کشیدن و خون پاک او را ریختند – سی سال این موضوع از طریق دولت به ما یاداوری شد و برای امام حسین اشک ریختیم اما غافل بودیم که روزی رهبر همین دولت هم درست به مانند یزید غاصب در نماز جمعه که میراث همان امامان است حکم قتل و عام عده ای جوان معترض را صادر میکند به این بهانه که انها شورشی هستند و اشوبگر – حال شما بگویید که حق با کیست ؟ چه چیز را باید باور کنیم – این را یا ان – ما جز کدام دسته هستیم اکنون – سپاه حسین یا یزیدیان – من به دوستانی که در بالا حمایت کردند از کار دولت تقاضا میکنند تا کمی بی اندیشند – کمی تفکر کنند – ایا به راستی شما موضوع صلح حدیبیه پیامبر اسلام را فراموش کردین – ایا علی بعد از مرگ پیامبر و ان اتفاقاتی که در خلیفه گری او افتاد اینگونه برای گرفتن پست و منصب خود قتل و عام کرد – سوال اینجاست که چگونه وقتی این اقایان در سال 57 که به شاه اعتراض کردند و اینگونه تخریب اموال کردن به قول خودشان حماسه ای خلق کردند و اسطوره شدند اما اکنون مردم خس و خاشاک و اشوبگر هستند – واقعا فرق این دو در چیست ؟ ایا به راستی این اسلام است – ما این اسلام را دوست نداریم – ما اسلامی را دوست داریم که امثال امام حسین ها به شکست خود ندای ازادی سر دادند – امام حسین به راستی شورشش سرکوب شد وشکست خورد اما در عمل پیروز واقعی بود و هست – شاید سرکوب جوانان ما به ظاهر شکست خورده باشد اما خون ندا و امثال نداها تا ابد مانند بغضی بر گلوی ما می مانند و سرانجام این بغض با ترکیدنش حق را از باطل جدا میکند – برادران و خواهران من کمی بیشتر فکر کنید – این خواهش من از شماست – خودتا مقایسه کنید و مطالعه کنید که چرا حسین کشته شد و چه کسی و برای چه خواسته ای حکم کشتن او را صادر کرد و با سخنرانی نماز جمعه و سخنان رهبر خودتان مقایسه کنید

  • آيدين Says:

   دوست من :
   حضرت علي به خاطر حفظ دين نو پاي اسلام 23 سال از حق قانوني خودش گذشت تا جامعه و مردم ان روزگار به اشوب كشيده نشود جناب مير حسين شما راي 25 ميليون هموطن خود را قبول ندارد و ايران را 4 منطقه اول تهران ميداند دم از قانون ميزند و لي با بي قانونيهاي خود بدون ارائه سند مملكت را به اشوب كشيده امام حسين بخاطر احياي اسلام شهيد شد شما در كجاي سخنراني ها يا ميتينگ هاي اين آقا اثري از اسلام ديديد امام حسين براي عدالت قيام كرد كسي كه با سهميه كنكور من و شما همسرش را به دانشگاه ميفرست و بلافاطله استاد و رئيس دانشگاه ميشود به فكر عدالت است كسي به خاطر كينه توزي و مشكلات شخصي خودش جوانها را به كام مرگ ميفرستد شبيه امام حسين است كسي كه از يك سال و نيم قبل از انتخابات تخريب را شروع ميكند با نرم افزارهاي ميكس فيلم سازي ميكند چه شباهتي به امام حسين دارد ، امام حسين زن و فرزندان خود را فداي اسلام كرد زن وفرزند ايشان بيشتر در سفر دور دنيا بسر مي برند دوستان انتخاباني ايشان در جريان تبليغات تنها مسله ايي را به دولت فعلي نسبت ندادند سوراخ شدن لايه اوزون بود

   • بی نام Says:

    دوست به ظاهر با دانش من این جواب من نبود – امام حسین واسه حقش قیام کرد مردم ما هم حقشون رو میخوان – به گفته خود شورای نگهبان محترم 3 میلیون رای تو 50 شعبه مخدوش بوده – این واقعا جوابش چیه – چرا تو توهمات خودتون زندگی میکنین – واقعا هر کس بخواد واسه حق قانونی خودش حرف بزنه باید مثله امثال نداها کشته بشه و … وای بر این اسلام یزیدی – راستی جواب ندادی که فرق انقلاب اسلامی و قیامهای خیابانی اون زمان که واسه شاه که مسئول قانونی کشور بود چطور همه اونها شدن حماسه ساز و این مردم بدبخت الان شدن شورشی و اوباشگر – منتظر جوابت می مونم – امام حسین را هم امثال همین ادمهایی که اکنون مردم را میکشند و از دین خارج شده و شورشی و اشوبگر می نامند کشتند دوست با دانش و کور من

 42. shadi Says:

  خوب تقصیر مردم که نمی خواهند دروغ بشنوند اونم از یک حکومت مثلا اسلامی چیه؟ این بی سوادهای بی خبر از اهداف طالبانی این حکومت و ظاهربین و یا بسیجی ها و عوامل دیگری که اگر واقعیات غیر انسانی امروز کشور رو هم ببینند به روشون نمیارند تا از نون خوردن نیفتند و چه قدر هم بی وجدانند.هستند که تشخیص بین حقیقت و دروغ رو ندارند.

  تفاوت تشخیص بین حقیقت با دروغ مثل تشخیص بین رنگ سیاه و سفید است پس چرا خودمون رو گول بزنیم؟

 43. رضا Says:

  به نظر می اید بعضی ها از نظر جنسی به مشکل برخوردند و نمی تونند باهاش کنار بیایندو یا برده بودن رو دوست دارند که فکر می کنند منظور از ازادی فقط ازادی جنسیه.متاسفم. به قول معروف کافر همه رو به کیش خود پندارد.

 44. سارا Says:

  متاسفم برای آرش .مهراب.بی طرف و امثال اینا
  رو مخ شما به حد کافی کار شده دیگه نمی شه کاریش کرد جز اینکه به خدا سپردتون
  یا شفاتون می ده یا با چوب بی صداش ادبتون می کنه تا بفهمین حمایت از ظالم جرم کمی نیس

 45. farhad Says:

  من مدير شبكه در يك شركت خصوصي در تهران هستم و هيچ وابستگي به نظام ندارم مدتي قبل توسط يكي از دوستان براي انجام امور تبليغاتي اقاي موسوي دعوت به كار شدم و روز راي گيري نماينده اقاي موسوي و ناظر ايشان در حوزه وسيعي از شهر تهران بودم به عنوان كسي كه از نزديك در جريان امار كميته صيانت از آرا ‌ء اقاي موسوي بودم به شما اطمينان ميدهم با اينكه خودم و دوستانم به موسوي راي داديم در حوزه هاي راي گيري كمال همكاري را با ما داشتند و در بين عوامل اجرايي انتخابات هم طرفدار موسوي كم نبودجمع امار هايي كه همكاران نماينده ما از حوزه هاي راي گيري فرستادند بسيار نزديك به همان چيزي بود كه توسط وزارت كشور اعلام شد چون در زندگي هميشه حرف حق را زدم هر چند خلاف ميل باطني ام باشد وظيفه دانستم در اينجا به شما بگويم از يك هفته قبل از شروع راي گيري قرار بود اگر برنده ي انتخابات كسي غير از مير حسين بود با استفاده از تكنيك فشار از پايين و چانه زني از بالا رژيم را وادار به ابطال انتخابات نمايند حقيقفت اين است كه بسياري از طرفداران ما حتي به سن راي نرسيده بودند .
  هموطنان خوبم ( الفتنه اشد من القتل ) اگر كسي مردم و هموطنانش را دوست بدارد مثل حضرت علي از حق خودش ميگذرد نه اينكه آنها را جلوي گلوله قرار دهد و خودش تماشا كند من خيلي مذهبي نسيتم ولي يك سخن امام حسين را خيلي قبول دارم اگر دين نداريد لائقل ازاده باشيد .
  حالا انتخاب با خودتان پذيرش حقيقت يا اصرار برروياي از دست رفته
  كامروا باشيد

 46. بی طرف Says:

  اینهم از آقا فرهاد که کاملا بی طرفه.
  لطفا کاسه کوزه هاتون رو جمع کنید برید دنیال الواطی!
  حیف نیست به جای رفتن به پارتی و خونه های فساد میاین شعار میدید!
  در ضمن یه عده از گفته های ائمه برا منافع خودشون استفاده می کنن!
  قیام امام حسین با کار شما هیچ سنخیتی نداره! امام حسین معصوم بود کارش کار خدایی بود نه مثل شما یه مشت هرج و مرج طلب! لطفا دهانی رو که برا فساد و فحشا ازش استفاده می کنید برا گفتن نام ائمه بکار نبرید!
  تظاهراتی که از جانب اسرائیل، آمریکا و انگلیس حمایت میشه کاملا معلومه که هدفش چیه.
  شما بیچاره ها هم آلت دست این استعمارگرها هستید.

  • بی نام Says:

   اه نمی دونستم که حضرت خامنه ای شما هم امام معصومه و می تونه حکم جهاد و کشتن بده – واقعا خاک بر سر شما بکنند با این طرز فکرتون – خوبه لااقل امام 15 خودمون رو هم شناختیم – امام خامنه ای معصوم ( ع ) – احتمالا خیلی هم معضومه چون زیاد ادم کشته –

 47. میلاد Says:

  این یارو چرا همش از سکس صحبت می کنه!
  مگه میشه این همه بیان تو خیابون ها به خاطر مسائل جنسی؟
  به نظر من مشکلات اقتصادی علت اصلی اسن اعتراضاته.
  آقا مردم دارن از فقر و بی کاری تلف میشن حالا شما داری از سکس صحبت می کنی
  به قول پیامبر : هروقت فقر از دری وارد شد ایمان از در دیگه خارج میشه

  اگه به این مردم نفری 100 میلیون بدی عمرا تظاهرات نمی کنن.

 48. سیاووش Says:

  میلاد جان صد میلیون که زیاده بخدا اگه این مردم نفری 100 هزارتومان داشته باشن که شکم خودشون و زن و بچه شونا سیر کنند دیگه عمرا حرف بزنند – دوست عزیز سکس و فاحشه و اعتیاد و همه این معضلات اجتماعی فقط و فقط از روی فشار زندگی و پولی میاد یه خورده بفهمین و عین گوسفند فقط دهن باز و بسته نکنین – انگار این دوستان ما هیچ مشکلی تو زندگی ندارن و دولت خوب بهشون میرسه که اینجوری حرف می زنند – شما واقعا تو خونواده تون بیکار ندارین – واقعا مشکل مالی ندارین – واقعا همه چیزیتون اوکیه – واقعا عجیبه

 49. رضا Says:

  dاتفاقا مردم هم به خاطر آمار بالای فقر ،فساد ،فحشا،بی کاری ،گرونی و تورم و…که در دولت احمدی نژاد خیلی بالاتر هم رفته به خیابانها آمده اند علی الخصوص می بینند رئیس جمهور قانونی مملکتشون برای چندمین بار گند دروغهاش در اومده که خودشون هم در مناظره قبول کردند که حرفشون دروغ محض بوده.(مثل هاله نور)
  دروغگو دشمن خداست .
  رئیس جمهور باید صادق باشه نه عوام فریب.
  گناه دروغ گفتن و آدم کشتن وفریب دادن اون هم وقتی در راس مملکتی گناهش قابل مقایسه با پارتی رفتن نیست .حداقل اینها ادعای دین و ایمان ندارند که به اسلام و دستوراتش بی احترامی بشه و در بین مردم دین زدائی به وجود بیاره .این ظالمان مثل صدام دارند عمل می کنند.
  در ضمن کسانیکه گول صدا و سیما رو خوردند باید بدونند که اغلب کشته شده ها در تظاهرات و زندونی ها دانشجو هستند واسه همین هم هست که به خوابگاههاو اموال شخصی دانشگاهیان رحم نمی کنند واز شنیدن انتقاد اون هم ار قشر تحصیل کرده ترسیده و دست به سرکوب یا آدمکشی می زنند .

 50. برزو Says:

  دوست عزیز حقیقت مثل روز روشنه عالم و ادمم میدونند معترضین این انتخابات قشر مرفه جامعه هستند و در روستاها یا جاهایی که مشکلات اقتصادی بیشتر بوده اتفاقا رای تا 90 درصد به نفع دولت فعلی بوده پس فقر علت این اختشاشات نیست اگر بود فقرا سردمدار این حرکات بودند باید به رای اکثریت احترام گذاشت حتی اگر از طبقه ما نباشند تصاویر و انچه که همه بصورت عینی از این اشخاص میبینند گویای این مطلب است در مورد فحشا هم کاملا مشخص است که در تجمعات و میتینگ های کدام کاندیدا افراد بی بند و بار گرداندگان ماجرا بودند اگر کلیپ تجمع حامیان موسوی را در استادیم ازاد ی را دیده باشید کاملا گویاست شما افرادی را که به مصلا برای حمایت دولت رفتند را با افراد یکه در خ ولیعصر زنجیره انسانی تشکیل دادند مقایسه کنید اتفاقا این بار در بین دانشجویان هم دودستگی هست و همه حامی اختشاشگران نیستند متترضین نیازی به صدا وسیما ندارند همانطور که نوع اعتراض ، تبلیغات ، تفکرات ، و حتی واژه های تخریبی شان (دیکتاتور ،فاشیست ..) وارداتی است انبوه شبکه ها ی حامی انها هم مانند BBc voa از خارج از کشور هستند و به اندازه کافی اطلاع رسانه کاملا بیطرفانه انجام میدهند این شبکه ها با ریختن بنزین همچنان اتش این فتنه ها را روشن نگه خواهند داشت بهر حال عزیزان به کسی که مزاحم نظم عمومی جامعه شده و با تخریب اموال عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه میشود دسته گل نمی دهند مشکل اینجاست که این تجمعات امکان میدهد تا ارازل در لابلای معترضین اقدام به تخریب نمایند

 51. رضا Says:

  اگر دولت که ادعای اجرای عدالت رو داره نمی ترسید که معترضین یک تجمع آرام داشته باشند که بر اساس قانون اساسی قانونی هم بود و دولت این حق رو هم به جا نیاورد چون انتقاد پذیر نیست و زورگو هست،این تخریب اموال عمومی هم که شما نگرانش هستید به وجود نمی آمد.
  بهمتاسفانه ما بر خلاف شعارهای شما در اکثر زمینه های علمی به کشورهای پیشرفته علی الخصوص آمریکا نیاز شدیدی داریم مثلا خود شما اگر روزی به بیماری گرفتار شوید شما را با روشهای درمانی وارداتی و داروهای وارداتی وفرمولهایی که از دانشمندان خارجی است درمان میکنند ولی شما می گوئید مرگ بر امریکا در حالی که شما زندگیتان را مدیون امریکایی ها هستید(یا مثل استفاده از انرژی هسته ای که کاملا آمریکایی هست).پس در علم سیاست نمی توان روشهای آنها در اداره دولت که حاصل تلاش سالیان طولانی دانشمندان آنهاست را نادیده بگیریمو صرفا چو ن واژه ای وارداتی است از آن استفاده نکنیم و آن را غربزدگی بدانیم.
  امروز دیگه نمی شه با شعار مرگ بر امریکا یا استفاده ار خرافات در مورد امام زمان و دروغگویی بر مملکت حکومت کرد.

  • برزو Says:

   طزدر اينكه ما از نظر علمي وابسته به غرب يها هستيم شكي نيست ولي ميشه مثل ژاپن سنتهاي بومي خودمونو با علم روز دنيا تركيب كنيم نه تقليد بدون خلاقيت و كوركورانه حتي تو فرانسه هم كه به مهد ازادي در دنيا معروفه جلوي تجمعات ، نيرويي براي كنترل جمعيت هست
   ننيروهاي دولت تا قبل از تخريب گسترده هيچگاه به مردم هجوم نبردن 500 نفر زخمي نيروي انتظامي در بيمارستان هاي نظامي (اگه خواستيد يه سري بزنيد ) گواه عدم استفاده از سلاح گذرم يا حتي سرد به صورت جدي عليه تجمعاته مطالب مثل خرافه گويي بدون مدرك مستند توسط گروه تخريب چي مطرح شده چنانكه در فيلم تخربي مشاهده شد صورت احمدي كه روبروي دروربينه و بايد روشنتر از جوادي املي باشه كاملا تاريكه در حالي كه پرژكتور بايد به سوژه اصلي كه در مزكز دوربينه مي تابه نه به اطراف ، انعكاس صدا هم نشان دهنده انجام يك صداي ساختگي با گزينش از ميان مصاحبه هاست كاملا مشخصه از نرم افزا رهاي ميكس استفاده شده هيچ كدام از موارد مورد ادعاد ي گروه تخريب چي از صداو سيما پخش نشده و از زبان خود رئيس جمهور شنيده نشده پس يه عمليات تخريب حرفييه
   در پايان مطلب عجيبي در بالا از شخصي بنام فرهاد(farhad) ديدم كه منو ياد شخصيت حر فرمانده سپاه يزيد انداخت كسي كه اول براي موسوي كار كرده ولي حالا رو به حقيقت اورده اگه يكبار بدون ذهنيت منفي بخونيش نياز به هيچ حرف ديگه اي نيست .
   .

 52. رضا Says:

  من اصلا این فیلم رو ندیدم ولی وقتی تو مناظره شب آخر به احمدی 20 دقیقه وقت می دن و به بقیه 2دقیقه بعدش هم خبرها رو سانسور می کنند به 5000نفر تو تظاهرات می گن ارازل و اوباش یا خس و خاشاک آدم می فهمه که دارن بد جور مردم رو گول می زنن.
  در ژاپن وبیشتر کشورهای پیشرفته آداب و رسوم ودین باعث نشده تا مردم را به زور وادار به رعایت آن کنند وسیستم امپراطوری که به آئین ودین ژاپنیها مربوط می باشد نقشی صوری و نمادین دارد ودر اداره کشور نقشی ندارد بلکه قدرت اجرایی در دست رئیس جمهوری است که 4 سال یکبار تعویض میشود و این باعث شده تا فسادی که از دادن قدرت بی حد و مرز به یک نفر که رهبر در ایران آن را دارد و قبلا هم شاه آن را داشت جلوگیری کند . آماربالای زندانیان سیاسی و روزنامه نگارو سرکوب مخالفان و تقلب در انتخابات در ایران نشانه های این فساد و سوء استفاده از قدرت است وجوی خفقان ایجاد کرده.(کاش کسایی که حکومت ایران رو به دست گرفتند ایران رو هم مثل ژاپنیهایی که خدا رو هم نمشناسند اداره می کردند.)
  به نظر من شما وامثال شما کسانی هستید که درعقاید دینی شدیدا دچارافراط شده اید و این باعث تاسف بیشتراست که آدم چادر سر کنه یا ریش داشته باشه که مثلا من خیلی مذهبی هستم و بعد از دروغ و ادمکشی و رعایت نکردن حق الناس که حتی رهبر ایران موافق ان است حمایت کنه و همزمان نگران ترویج بی حجابی و بی دینی در جامعه باشد که نتیجه اعمال افراطی همین سردمداران دینی وایجاد دین زدایی از سوی انان است(مثل نقش کشیشها در قرون وسطی در اروپا) اگر قران را به جای صحبتهای رهبر قبول داشته باشید که در غیر این صورت مسلمان هم نیستی بلکه مشرک هستی میدانستی که در دین جای هیچ افراط و تفریطی نیست. پس باید بنده خدا بود که از هر خطا و سوء استفاده ای مبرا است و نه بنده شخصی مثل رهبرو اطاعت بی قید و شرط از دستورات او.
  درضمن 10میلیون برگ و صندوقهای رای اضافه ,قطع اس ام اس در روز انتخابات تا حالا ،3میلیون رای اضافه بر تعداد جمعیت در 10%صندوقهای بازشماری شده ،تعداد رای منفی که کاندیداها در بعضی ار شهرها اوردند و این امرغیر ممکن هست،و پیداشدن صندوقهایی که هنوز پلمپشون باز نشده و… علاوه بر دروغهای گفته شده در عین بی مسئولیتی به 70 میلیون جماعت ایران همه حقیقت رو در ذهن روشن می کنه و نیازی به توضیح از جانب دیگران نداره.
  ودر ضمن در بین فقرا فحشا و تن فروشی برای امرار معاش بیشتره و نه در مرفهین وچون این قشر را با دادن کمی پول مفت که در قبال کار کردن نیست و آمار گدایی را هم در اینده بالا خواهد برد به جایی اینکه امار بیکاری رو پایین بیاره می شه فریب داد و برای تبلیغات ریاست جمهوری در ماههای نزدیک به انتخابات از اون سوءاستفاده و مردم فریبی کرد ومراکز تولیدی داخل از قبیل ایران خودرو و سایر کارخانه هارا به ورشکسته گی کشاند .

 53. برزو Says:

  مالزي و چين به اين دليل به كشورها يصنعتي نزديك شدن كه 20سال يك رئيس جمهور ثابت داشتن ماهاتير محمد براي مالزي و جيانگ زمين براي چين در 4 سال فقط ميشه پايه ريزي كرد ببين قدرت بدرد كسي ميخوره كه بخواد ازش منفعت يكسب كنه كسي كه رسما اعلام ميكنه بين اگر از من ،خانواده ، و اعضا ستادم اگر چيزي بيشتر از انكه اعلام ميكنم پيدا كرديد براي قوه قضياييه دنبال نفع مادي نيست براي شهرت جهاني هم ايده هاي مثل گفتگوي تمدن خيلي بهتر است تا نقص هولوكاست پاي حق ايستادن بها دارد و بهاي ان همين تهمت هاست اگر پي شهرت بود مثل خاتمي با بوجه دولتي بنياد باران را تاسيس ميكرد و به ان بهانه بيشتر سال را به كشورهاي اروپايي سفر ميكرد نه روستا هاي دورافتاده ضمنا غالبا انسان از بوالهوسي به فساد دچار ميشود نه فقر
  بايد بگويم اين جنجال ها سر دين و بي ديني نيست سر حق و ناحق است كه انساهاي غير مذهبي هم به ان اعتقاد دارند
  در مورد امار صندوق هاي بازشماري شده هم اطلاعات شما حتي در سايتهاي متعصب و طرفدار موسوي هم ذكر نشده اينها فقط ادعا ست و هيچكاه بصورت رسمي تائيد نشده اگر لائقل يك دوره به عنوان ناظر يا نماينده كانديد در انتخابات شركت ميكردي ميديدي كه اعضا صندوق بقدري ناهمگون و ناهماهنگ و از نهادهاي مختلفند كه حتي در برگذاري عادي راي گيري هم بسختي با هم هماهنگ ميشوند چه رسد به تقلب ضمنا در بين همين اعضا هم طرفداران اقاي موسوي خيلي حضور داشتند و بعضي ها حتي براحتي اين قضيه را بروز ميدادند اگر قرار به تقلب بود دوره اي كه ناطق نوري و خاتمي كانديد بودند همه اعضاي دولت از ناطق نوري حمايت مي كردند ولي راي مردم برنده انتخابات را مشخص كرد و ناطق نوري حتي قبل از اتمام شمارش ارا تبريك گفت واقعيت اينست كه اصلاح طلبان هيچگاه از واقعيت تمكين نميكنند و مجلس يا دولت و يا … كه د راختيار دارند را به حاشيه ميكشند
  كمك كردن به روستائياني كه بيشتر چيزهايي كه در سفره داريم با زحمت اونها توليد ميشه طرح شهيد رجايي بود چون يه روستايي پس از سالها تلاش بازنشتگي ندارد و حال انكه فعاليتش بسيار موثر تر از يك شهر نشين بوده و طرح سهام عدالت از ماه دوم شروع به كار اين دولت در كار انجام بوده و در نيمه اول سال 78 عملياتي شد اين طرح در واقع حقوق بازنشتگي يك كشاورز است ضمنا من اصلا در مسائل مذهبي افراطي نيستم و ظاهر و لباسم هيچ فرقي با شما نداره
  در مورد 20دقيقه وقت اضافه اين بند از قانون انتخابات قبل از شروع تمام مناظرات بصورت تيتر نشانم داده شد و بارها از طرف مجري برنامه تذكر داده شد، اگر كانديدا هاي ديگر در وقت مناظراه با هم مناظره ميكردند نه با كانداياي غايب اين حق براي ايشان پيش نمي امد
  اگر دوست داشتي يك نظر سنجي بيطرف و واقعي قبل از انتخابات ببيني نظر موسسه فرداي بدون ترور كه يك موسسه خارجي هم ميباشد را ببين كه نوشته شده بود به ازاي هر 2 راي احمدي موسوي يك راي در ايران دارد نتيجه راي گيري هم تقريبا همين امار را نشان نميدهد
  در مورد قطع اس ام اس سايت هايي توسط حاميان مو سوي طراحي شده بود كه با ارسال اس ام اس بصورت گروهي اقدام انتشار مطالب كاملا دروغ ميكردند مثلا اينكه روز همايش مصلا به جمعيت چلوكباب داده شده يا مثلا به خاطر شعارهاي طرفداران ن موسوي در مصلا احمدي سخنراني نكرد و فرار كرد چون خودم در مصلا بودم وديدم كه حتي امكان پخش اب معدني هم با توجه به اذدحام جمعيت وجو د نداشت و هيچ طرفدار ي از موسوي در انجا نبود يا اس ام اس ترور نمايشي احمدي در روز راي گيري كه مثل موارد فوق دروغ بود ضنما سايتي تشكيل شده بود كه نمايندگان موسوي با ارسال اس ام اس تخلفات ذا به رمز به ان اطلاع دهند و بلافاطله خبرنگاران داخلي و خارجي به شعبه مربوطه مراجعه كنند ، اگر حتي تخلفي هم باشد مثله داخلي ما ايراني هاست و به خارجي ها ارتباطي ندارد بنابراين قطع اس ام اس با توجه به لجن پراكني برخي حاميان موسوي اقدام بجايي بود كه از فريب افكار عمومي و تهيج انان براي رويارويي با نظام جلوگيري كرد
  در اخر بايد بگوييم يكي از اغضاي اصلي ستاد موسوي اعتراف كرده پرژه ابطال انتخابات همانطور كه فرهاد ( از نظر دهندگان همين وبلاگ ) گفته از قبل از روز راي گيري در دستور كار بوده است

 54. برزو Says:

  ريس جمهور گفت حتي تماشاگران بازنده فوتبال نارحت ميشوند و طبيعي است من از همه كساني كه به من راي دادند و ندادند تشكر ميكنم اطلاح خس و خاشاك براي اوباشي بكار برده شد كه اتوبوس اتش زدند نه معترضين كه اصول و قواعد شهروندي را رعايت ميكنند
  مالزي و چين به اين دليل به كشورها يصنعتي نزديك شدن كه 20سال يك رئيس جمهور ثابت داشتن ماهاتير محمد براي مالزي و جيانگ زمين براي چين در 4 سال فقط ميشه پايه ريزي كرد ببين قدرت بدرد كسي ميخوره كه بخواد ازش منفعت يكسب كنه كسي كه رسما اعلام ميكنه بين اگر از من ،خانواده ، و اعضا ستادم اگر چيزي بيشتر از انكه اعلام ميكنم پيدا كرديد براي قوه قضياييه دنبال نفع مادي نيست براي شهرت جهاني هم ايده هاي مثل گفتگوي تمدن خيلي بهتر است تا نقص هولوكاست پاي حق ايستادن بها دارد و بهاي ان همين تهمت هاست اگر پي شهرت بود مثل خاتمي با بوجه دولتي بنياد باران را تاسيس ميكرد و به ان بهانه بيشتر سال را به كشورهاي اروپايي سفر ميكرد نه روستا هاي دورافتاده ضمنا غالبا انسان از بوالهوسي به فساد دچار ميشود نه فقر
  بايد بگويم اين جنجال ها سر دين و بي ديني نيست سر حق و ناحق است كه انساهاي غير مذهبي هم به ان اعتقاد دارند
  در مورد امار صندوق هاي بازشماري شده هم اطلاعات شما حتي در سايتهاي متعصب و طرفدار موسوي هم ذكر نشده اينها فقط ادعا ست و هيچكاه بصورت رسمي تائيد نشده اگر لائقل يك دوره به عنوان ناظر يا نماينده كانديد در انتخابات شركت ميكردي ميديدي كه اعضا صندوق بقدري ناهمگون و ناهماهنگ و از نهادهاي مختلفند كه حتي در برگذاري عادي راي گيري هم بسختي با هم هماهنگ ميشوند چه رسد به تقلب ضمنا در بين همين اعضا هم طرفداران اقاي موسوي خيلي حضور داشتند و بعضي ها حتي براحتي اين قضيه را بروز ميدادند اگر قرار به تقلب بود دوره اي كه ناطق نوري و خاتمي كانديد بودند همه اعضاي دولت از ناطق نوري حمايت مي كردند ولي راي مردم برنده انتخابات را مشخص كرد و ناطق نوري حتي قبل از اتمام شمارش ارا تبريك گفت واقعيت اينست كه اصلاح طلبان هيچگاه از واقعيت تمكين نميكنند و مجلس يا دولت و يا … كه د راختيار دارند را به حاشيه ميكشند
  كمك كردن به روستائياني كه بيشتر چيزهايي كه در سفره داريم با زحمت اونها توليد ميشه طرح شهيد رجايي بود چون يه روستايي پس از سالها تلاش بازنشتگي ندارد و حال انكه فعاليتش بسيار موثر تر از يك شهر نشين بوده و طرح سهام عدالت از ماه دوم شروع به كار اين دولت در كار انجام بوده و در نيمه اول سال 78 عملياتي شد اين طرح در واقع حقوق بازنشتگي يك كشاورز است ضمنا من اصلا در مسائل مذهبي افراطي نيستم و ظاهر و لباسم هيچ فرقي با شما نداره
  در مورد 20دقيقه وقت اضافه اين بند از قانون انتخابات قبل از شروع تمام مناظرات بصورت تيتر نشانم داده شد و بارها از طرف مجري برنامه تذكر داده شد، اگر كانديدا هاي ديگر در وقت مناظراه با هم مناظره ميكردند نه با كانداياي غايب اين حق براي ايشان پيش نمي امد
  اگر دوست داشتي يك نظر سنجي بيطرف و واقعي قبل از انتخابات ببيني نظر موسسه فرداي بدون ترور كه يك موسسه خارجي هم ميباشد را ببين كه نوشته شده بود به ازاي هر 2 راي احمدي موسوي يك راي در ايران دارد نتيجه راي گيري هم تقريبا همين امار را نشان نميدهد
  در مورد قطع اس ام اس سايت هايي توسط حاميان مو سوي طراحي شده بود كه با ارسال اس ام اس بصورت گروهي اقدام انتشار مطالب كاملا دروغ ميكردند مثلا اينكه روز همايش مصلا به جمعيت چلوكباب داده شده يا مثلا به خاطر شعارهاي طرفداران ن موسوي در مصلا احمدي سخنراني نكرد و فرار كرد چون خودم در مصلا بودم وديدم كه حتي امكان پخش اب معدني هم با توجه به اذدحام جمعيت وجو د نداشت و هيچ طرفدار ي از موسوي در انجا نبود يا اس ام اس ترور نمايشي احمدي در روز راي گيري كه مثل موارد فوق دروغ بود ضنما سايتي تشكيل شده بود كه نمايندگان موسوي با ارسال اس ام اس تخلفات ذا به رمز به ان اطلاع دهند و بلافاطله خبرنگاران داخلي و خارجي به شعبه مربوطه مراجعه كنند ، اگر حتي تخلفي هم باشد مثله داخلي ما ايراني هاست و به خارجي ها ارتباطي ندارد بنابراين قطع اس ام اس با توجه به لجن پراكني برخي حاميان موسوي اقدام بجايي بود كه از فريب افكار عمومي و تهيج انان براي رويارويي با نظام جلوگيري كرد

  در اخر بايد بگوييم يكي از اغضاي اصلي ستاد موسوي اعتراف كرده پرژه ابطال انتخابات همانطور كه فرهاد ( از نظر دهندگان همين وبلاگ ) گفته از قبل از روز راي گيري در دستور كار بوده است

 55. رضا Says:

  شما به مسائل خیلی سطحی و یا متعصبانه نگاه می کنید اگر هدف اصلی دولت رسیدگی به روستائیان بود نمی گذاشت که در چند سال اخیر به محصولات کشاورزی وتولیدات داخلی در اثر واردات بی رویه محصولات گوناگون وحتی متاسفانه مرکباتی مثل سیب و پرتقال چینی به این قشر اسیب وارد شود.اگر در ایران زندگی می کنید حتما می دانید که صنعت کشاورزی ایران مثل صنایع تولیدی دیگر
  پوشاک،کفش ،مواد غذایی و کارخانه های صنعتی و… که تا چند سال پیش فعالیت می کردند و به جای اینکه امروز شاهد پیشرفت باشند گریبانگیر ورشکستگی یا پایین امدن فروش محصولاتشان هستند .علی الخصوص در کشاورزی که صرفا با سفر رئیس جمهور به روستاها هم حل نشده است.
  در مورد چین رئیس جمهورفقط قدرت سیاسی داردو حاکم دینی و مذهب هم نیست و همان طور که می دانی حتی مرزهای اقتصادی آن برای سرمایه گذاریهای بزرگ کشورهای اروپایی و آمریکا باز است ومانند کشور ما و کره شمالی کشوری منزوی نیست که در روابط بین المللی به ونزوئلا و کشورهای عقب مانده دیگر اکتفا کرده باشد و دلیل اصلی پیشرفت چین هم همین جذب سرمایه گذاران از سراسر جهان است چون در امد نفتی هم ندارد .
  در ضمن هر سیاستمدار واقعی و اندیشمند می دانند که حکومت یک کشور کمونیست مثل چین پایدار نیست در غیر اینصورت بیشتر کشورهای پیشرفته همین نظام را قبول می کردند.حتی امام خمینی شکست کمونیست را در شوروی سابق پیش بینی کرده بود نظام دیکتاتوری و کمونیستی ربطی به شخص چه موسوی چه احمدی ندارد و فقط مردم یک کشوررا محکوم به زوال و بدبختی و فقر می کند مثل عراق و افغانستان پیش از جنگ، کره شمالی، شوروی یا کشورهایی که در آنها انتخابات آزاد نبود ه وتمام قدر ت در دست یک نفر یا انحصارا در دست دولت است باید تعصب در مورد جناهها را کنار گذاشت در زمان خاتمی تورم حدودا 10% بود ولی بنا به گزارشی که خودم در حدود 8 ماه پیش از رادیوی داخلی ایران شنیدم تورم تقریبا 23% بود و گرانی هم محسوس برای من و شما وهمه ،
  در زمان خاتمی روابط بین المللی ایران خیلی بهتر از حالا بود در نتیجه سرمایه گذاری خارجی و میزان تولیدات داخلی در کارخانه ها بالا بود.از نظر فرهنگی هم که جایزه بین المللی یونسکو را دریافت کرده بود که چه افتخار بزرگی برای من و شما که به رئیس جمهور کشورمان بالاتر جایزه فرهنگی در جهان اعطا شده و رئیس جمهور به جای جنگ و تنش بین تمدنها گفتگوی تمدنها را برگزیده و و این تنها کلید پیشرفت کشور و جامعه است که فرصت انتقاد به ملتش بدهد و به نظر آنها احترام بگذارد به جای کشتار وزندانی و سرکوب معترضین که کاری مخالف قانون اساسی ، مخالف مصلحت هر نظام در هر کشوری و مخالف اسلام که حکومت ما دم از ان می زند است ،پس چه کسی نظام را به خطز انداخته و به قول شما اتش فتنه روشن می کند؟ مردم هم به خاطر ایجاد تنش در روابط بین المللی ایران با کشورهای سرمایه گذار و در نتیجه بدترشدن اوضاع اقتصادی و بالا رفتن بیکاری که من و امثال من بعد از فارغ التحصیلی با آن روبه رو می شویم و بالا گرفتن خفقان سیاسی و حتی محروم شدن از ازادی های امده در قانون اساسی وکشاندن کشور به سمتی که حاکمیت ان فقط به دست جناحی باشد که رهبر موافق ان است که با اصل جمهوری اسلامی که مردم برای ان مبارزه کرده اند مغایرت دارد و غیر قانونی است و مشکلات دیگری که با گذشت زمان به جای برطرف شدن بد تر هم می شوند و در آخر مشکوک بودن نتیجه انتخابات، تظاهرات کردند و کشته دادند نه صرفا برای طرفداری از موسوی. اگر شما هم طزفداررشد و پیشرفت کشور بودید به جای طزفداری متعصبانه از احمدی میتوانستی از نتایج رشد در دو دولت خاتمی و احمدی در زمینه های گوناگون مثل فرهنگی و اقتصادی که رشد در این زمینه کمک بزرگی به روستائیان و کل ملت است و باعث قدرتمند شدن کشور در جهان می شود ؛ نتیجه بگیری که علی رغم شعارها و بیشتر دروغگوئیها از سوی دولت ؛کشورت و مردمانش به سمت انزوا در جهان ودیکتاتوری و سپس بدبختی پیش می روند و برای جلوگیری از ان تو هم در تجمعات اعتراضی شرکت می کردی.اینها لجن پراکنی یا تبلیغات ضد نظام نیست واقعیاتی است که اگرواقع بین باشی و نه متعصب و فرق بین عدالت و رعایت قانون در عمل رو با شعار و مردم فریبی بدونی می فهمی معترضین که چه جانشان رو به خطر می اندازند برای پیشبرد اهداف امریکا و انگلیس یا به قول شما کشورهای خبیث به خیابان نبامده اند بلکه از این روندی که دولتمردان ایران در پیش گرفتندو دروغهایی که می گویند که غیر قانونی و ضد حقوق بشر و ضد نظام سیاسی ایران است احساس خطر کرده اند. پس به شعار توجه نکن و صلاح کشورت را در نظر بگیر.

 56. برزو Says:

  من دولت فعلی را بدون عیب نمی دانم ولی کسی که بنای تبلیغاتش با تخریب شروع میشود اگر بدتر از وضعیت فعلی را ایجاد نکند بهتر نخواهد شد

  در خانه اگر کس است ، یک حرف بس است

  به امید پایداری حق

  یا حق

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: