17 و 18 تیر ماه روز خونخواهی شهیدان راه آزادی

جمع آوری جمعیت میلیونی از مردم فقط و فقط یک دستور راهپیمایی مشترک از سوی موسوی و کروبی را می طلبد ، حال اگر این دو دستور راهپیمایی ندادند چگونه به چنین راهپیمایی بزرگی دست بزنیم .
1- روز 18 تیرماه روزی است که در خاطر ملت ایران ماندگار است ، تا 18 تیر ماه 10 روز باقیمانده است ، از همینک به فکر تجمعات میلیونی در سراسر ایران برای روزهای 17 و 18 تیر باشیم . این کار بدلیل این است که 18 تیر به شب جمعه می افتد و با تعطیلی روز جمعه ممکن است جمعیتی که در یک روز جمع شده اند پراکنده گردند .
2- از همینک محل های راهپیمایی در روز 17 و 18 تیر را در اینترنت به سرعت پخش کنیم و دوستانی که رایشان دزدیده شده ، دوستانی که مخالف احمدی نژاد و خامنه ای هستند ، می توانند به توزیع محل های راهپیمایی در دو روز فوق به صرت مکتوب اقدام نمایند ، تبلیغ دهان به دهان یکی از بهترین شیوه های حضور مردم در این اجتماعات در سراسر کشور می باشد .
3- ضمنا با ذکر یکایک شهرهای کشور از تجمیع نیروهای امنیتی در تهران و شهرهای بزرگ جلوگیری گردد .
4- در شهرهای بزرگ چندین مسیر به سمت یک نقطه خاص اعلام گردد ( به طور مثال تهران از تهرانپارس ، از تجریش ، از شهرک غرب و … به یک نقطه خاص ) اینکار بسیار مفید خواهد بود ، زیرا همان نیرویی هم که در شهرهای بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، شیراز و تبریز و مشهد هستند هم پخش خواهند شد . این کار یک حسن بزرگ دارد ، وقتی 50 تیروی ویژه در مقابل یکصد هزار نفر می ایستند می توانند با آنها مقابله کنند ولی وقتی 5 نیروی ویژه مقابل هزار نفر بایستند پا به فرار خواهند گذاشت .
5- جو روانی بسیار مفید خواهد بود ، از همینک در اینترنت و بین مردم باید چنین گفته شود که هر کس روز 17 و 18 تیر شرکتش باز باشد خائن است یا مثلا از ساعت 4 به بعد مغازه یا شرکتش باز باشد خائن است به رای مردم . اینگونه مطمئنا مردم به جنبش آزادیخواهی خواهند پیوست .
6- از همین امروز تبلیغات را شروع کنیم ، نگوییم فردا که فردا دیر است ، من با توجه به دوستان زیادی که در سراسر کشور دارم به نوبه خود مسیرهایی را اعلام می کنم ، دوستان از شهرهای خودشان هم بیایند و نظر بدهند ، ما میتوانیم . هیچ کس نگوید من یک نفر هیچ کار نمی توانم بکنم ، این شعر یادمان باشد که می گوید : سیاهی لشگر نیاید به کار ، یکی مرد جنگی به از صد هزار /
7- همراه خود در روز راهپیمایی برای دفاع یک چوب دستی یا چیزی مشابه همراه داشته باشیم . زیرا با آدم زبان نفهم باید مثل خودش صحبت کرد .
8- یادتان باشد که ما بسیاریم و آنها کم .

Advertisements

10 پاسخ to “17 و 18 تیر ماه روز خونخواهی شهیدان راه آزادی”

 1. behnam Says:

  با سلام
  ضمن تشكر اميد وافر دارم درصورت فراگير شدن اين پيام، امكان مقابله توسط مزدوران رژيم بسيار كاهش مي يابد.

 2. صابر Says:

  با سلام
  از مطالبی که گذاشتی به نوبه خودم تشکر می‌کنم، با اجازه کلیه آدرس‌ها رو در یک پست در وبلاگ خودم (البته با ذکر آدرس منبع خبر) گذاشتم تا بازدید کنندگان بیشتری در جریان مسیرها قرار بگیرند.
  باز هم تشکر می‌کنم.
  پیشنهادی به دوستان دادم که در صورت تمایل می‌توانید شما هم آنرا لینک کنید.
  http://sabermosbat.persianblog.ir/post/717/

 3. دشمن سرسخت شما Says:

  همه شما با یه چخ در میرید

 4. محمد Says:

  الغريق يتوسل بكل حشيش

  محضر جناب مهندس موسوي
  اي كاش زندگي را مي شد به عقب باز گرداند اي كاش گذر زمان اينقدر سريع نبود
  اي كاش مير حسين هنوز در سكوت 20 ساله ي خود بودي !اما افسوس كه تاريخ را بد رقم زدي و صد افسوس كه اين چنين خاطرات 8 ساله نخست وزيري خود را با افشاندن گرده تيره گون سياه نمودي!
  اي كاش لب به سخن باز نكرده بودي :
  تا مرد سخن نگفته باشد عيب و هنرش نهفته باشد
  اي مرد چه كردي؟سنگري براي دشمنان ساخته اي؟ ميدان را براي جولان چه كساني آماده كردي؟سنگ چه كساني را به سينه ميزني؟
  اي مرد !چه جايي از محل اعراب قدرت و آبرو براي خود باقي گذاشتي كه اينچنين صلاحيت و مشروعيت نظام و رئيس جمهور را زير سئوال ميبري؟در ابتدا بايد بپرسيم آيا اصل نظام را قبول داري يا نه ؟بعد اگر ثابت شد نظام را قبول داري بيا تا ببينيم حرف حسابت چيست؟اصلا» حرف حسابي هم داري؟
  چشمانت را باز كن به اطرافيانت بنگر! بوي مشمئز كننده ي رفقايت به مشام ميرسد! تو اينگونه نبودي؟
  آن روزي كه رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله خامنه اي(حفظه الله) فرمودند:»جنس شما با بقيه فرق ميكند»
  چرا خود را فريب دادي ؟چرا افسار فكريت را بدست كساني دادي كه هيچ نزديكي و تقربي به رهبري و انقلاب و نظام ندارند!!؟چرا خود را بازيچه دست هر كس و نا كسي قرار دادي؟
  چرا در پشت آن نقاب قانون مداري ،قانون و امنيت ملي و آرامش مردم را به نفع دوستانتان مصادره كرديد ؟
  كارتان به جايي رسيده كه در برابر قانون قد علم ميكنيد؟اگه دين نداري لااقل وطن پرست باشيد و كاري نكنيد كه كشور عزيزمان ايران صحنه ي تاخت و تاز بيگانگان قرار گيرد؟!!!!
  بترس از خشم خفته ي ملتي كه جوانانشان را در دفاع از ارزشهاي امام و انقلاب فداي نمودند و تا آخر پايبند ولايت فقيه هستند !
  بترس از ملتي كه صبر پيشه كردن و بغض خود را فرو بردند!
  بترس از روزي كه خون شهداي انقلاب ما در رگ هاي جوانان امروزي ما به غليان و جوشش بيفتد؟
  بترس از خشم مردماني كه حاضر نشدند حتي يك لحظه از ولايت دست برداشته و زير بيرق فريب و ريا شما قرار گيرند؟
  چگونه به خود جرات ميدهي كه مقدسات را به سخره بگيري و هر عمل وقيحانه اي را به اهل بيت نسبت دهي؟!!!
  اي سيد !!!سيادتت ارزاني خودت!رنگ سبز كه زماني نماد اهل بيت بود به سخره گرفته اي به كدامين راه ميروي؟
  پوستين اسلام(به قول خودت) را وارونه پوشيده اي؟ همه افق ديدت از اسلام همين پوستين است!
  سيادت را با چه مصادره كردي پارچه ي سبز پوشيده شده بر سگ خانگي؟!!
  ياد داريم كوچكتر كه بوديم عاشقانه پارچه اي سبز رنگ را ادب ميكرديم،هر سيدي كه شال سبز رنگ به گردن داشت بر ديده ي خود جاي ميداديم ، اي واي بر شما كه باورهاي ما را به استهزاء گرفتيد و اعتقادهاي ما را بازيچه دست خود قرار داديد؟
  اي غده ي تورم يافته ي بيست ساله چه خوب شد تركيدي چه خوب شد نسل سومي ها نسخه ي به روز شده ي بني صدر را مزه مزه كردند و چشيدند و به تفي ارزاني داشتند!
  نوشته ايد قراراست بانگ ايران ايران را به جاي الله اكبر در مساجد از موذنه ها جاري سازيد ؟اين ديگر چه فتنه ايست كه ميخواهيد بر پا كنيد؟
  اميد به صرف گفتن و شنيدن شكل نميگيرد و هرگز نميتوان با شعارهايي چون انسانم آرزوست و يا ادب مرد به از دولت اوست ضعف هاي شخصيتي خود را بپوشانيد و به صندلي رياست جمهوري تكيه زنيد.
  اي مرد!اي به ظاهر مرد! به چه انديشيده اي چگونه فكر ميكني كه فردا را از آن خود ميبيني! زهي خيال باطل !تو خود را سوزاندي؛ تو مير حسين 8 ساله ي نخست وزيريت را با عروسك خيمه شب بازي بودن به دست مجاهدين و منافقين عوض كردي !خودت را مفت فروختي سيد!
  در وصيت نامه ي كدام شهيد نوشته كه دل دشمن را شاد كنيم و هر كجا كه منفعتمان حكم ميكرد تخطي از رهبري نماييم ؟ اي مير به كجا چنين شتابان!!!
  اي مرد !مشتت را بازكن ، ببين چه در چنته داري ، اصلا» چيزي هم برايت باقي مانده !
  بيا ديگر اين اندك توشه ات بر باد مده !زبان در كام گير كه اگر اين چنين شود آسايشي براي ما ست و آرامشي براي حاميانت!
  در نامه ات از گروهي نخبه دم ميزني !!نخبگاني كه بيان ميداري مهره هاي سوخته اي بيش نيستند ،چشمانت را باز كن اگر نخبه اي در اطرافت ديدي سلام ما نيز به آنها برسان!!
  آنچه چون پسته ديدمش همه مغز ***پوست بر پوست بود همچو پياز
  آه ……..مير حسين تو خوب بودي سيد؛
  آن زمانيهايي كه شنيديم يار پدر پيرمان بودي يا لااقل كمتر از ديگران قلبش را آزرده ميكردي!
  اما مير حسين كارد را به استخوانمان رساندي!!!
  باور نميكنيم تو پايبند ولايت فقيه باشي؟ باور نميكنيم به راي مردم روستايي احترام گذاشته و به قانون تمكين كني؟ باور نميكنيم اسلامي كه تو از آن دم ميزني اسلام ناب محمدي(ص) باشد؟ باور نميكنيم كه از اعتقدات مردم سوء استفاده نكرده باشي؟ باور نميكنيم به قانون اساسي كشور عزيزمان پايبند باشي؟ باور نميكنيم دولت فرهنگي كه از آن دم ميزدي با فرهنگ ما سازگاري داشته باشد؟ باور نميكنيم…
  عاجزانه التماس نكن كه دستگاه هاي امنيتي كشور پرونده هاي وقايع اخير را مختومه نمايند !چرا كه هرگز اين وقايع ددمنشانه از ذهن و تاريخ ملت ايران پاك نخواهد شد!
  يا علي

 5. من يك ايراني هستم Says:

  باسلام به همه ايراني هاي گل من به عنوان يك دانشجوي ايراني به عنوان يك هم وطن به عنوان يك ازادي خواه به عنوان يك دوست از شما مردم با فهم وشعور ايراني ميخواهم كه فريب اين ادم هاي بي همه چيز و پست فطرت كه هيچ چيز جز بر هم زدن ارامش و امنيت ايران را نميخواهند و برايشان مهم نيست كه چند نفر زخمي بشود يا چند نفر كشته بشود وچند خانواده داغدار بشودو….را نخوريد اينها درون خانه هاي خود درخارج از ايران نشسته اند واز انجا مردم را جلوي گلوله ميفرستند .اينها همان كساني هستند كه در 18تير هاي قبل هم خشتك هاي خود راجر واجر كرده ومردم را به خيابان ها فرا خواندند ولي خودبا خيال راحت ازپشت ماهواره هاي خودكشته شدن جوان هاي پاك اين مرز و بوم را به نظاره نشستند و به ريش من وشما مي خنديدند و به دنيا مي گفتند اين مردمي كه بايك بهانه كوچك انچنان به جان يكديگر مي افتند و برادر و خواهران خودرابه بادسنگ وچوب و تير و تفنگ مي گيرند اگر به سلاح هسته اي دست پيدا كنند چكار خواهند كرد وچه برسر جهان خواهند اورد. وايراني را درجهان به شكل قوم وحشي عقب مانده كه لياقت هيچ چيز راندارد معرفي كردند تا ماهي خود را از اين اب بگيرند

 6. یه دوست Says:

  دوست عزیز آیا حق خود را خواستن جرم است من به عنوان یک ایرانی حقم را میخواهم ولی در برابر این حق گلوله به من میدهند آیا این شعور رهبر و رئیس جمهور بیلیاقت و بی کفایت توست ننگ بر تو ای خائن خود فروش دیگر این رژیم نفس های آخر را میکشد و باید بداند که نمیشود جلوی مردم را با کشتن گرفت به قول مردم 30 سال پیش توپ تانک مسلسل دیگر اثر ندارد و مردم دیگر نمی توانند این رهبر و دولت خائن را تحمل کنند
  ————————————
  سرباز ایران : منظور شما نمی دانم با من است یا با کسی دیگر

 7. مریم Says:

  با سلام خدمت دوستان عزیز و با صفا .بله واقعا رای ما چی شد من به آقای موسوی رای دادم ولی هنوز این آقا نیومده 17 کشته شدند.اون روز داشتم به آقای موسوی رای میدادم ته دلم یه خورده نارحت بودم آخه هرکی پول دار طرفدار موسوی هرکی بالا شهر طرفدار موسوی من حالم از این جور آدما بهم میخوره من دوست ندارم اونا طرفدار آقای موسوی باشن آخه برای من سوال پیش میا چرا این جور آدما طرفدار آقای موسوی هستن .چچچچه سودی برای اونا داره می از این تیکه راضی نیستم.

 8. مریم Says:

  با سلام خدمت دوستان عزیز و با صفا .بله واقعا رای ما چی شد من به آقای موسوی رای دادم ولی هنوز این آقا نیومده 17نفر کشته شدند.اون روز داشتم به آقای موسوی رای میدادم ته دلم یه خورده نارحت بودم آخه هرکی پول دار طرفدار موسوی هرکی بالا شهر طرفدار موسوی من حالم از این جور آدما بهم میخوره من دوست ندارم اونا طرفدار آقای موسوی باشن آخه برای من سوال پیش میاد چرا این جور آدما طرفدار آقای موسوی هستن .چه سودی برای اونا داره من از این تیکه خوشم نمی یاد.من فکر مکنم حتما باید یه نفعی برای اونا داشته باشه که این قدر طرفدارشن و این یک قانون :نفع برای پولدار فقر برای فقیر رو با خودش به ارمغان میاره.ما هر 4سال یکبار آرزوها مونو باید به خاک بسبریم هیچ کس مرد حکومت نیست موسوی هم مثل بقیه هست ولی تو قالب دیگه به امید فریاد حق.

 9. لال Says:

  کدام کشور است که وبلاگ بسته می شود اینترنت بسته می شود . حق خودتو نمی تونی بگیری . هرکس پارتی داشت کارش پیش می رود . برای استخدام امتحان می دهی از بین 5 هزار نفر قبول می شوی اما مصاحبه تو رو ردت می کنن . و خیلی چیزهای دیگر بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم بگم

 10. دانشجوی الکترونیک Says:

  آقای موسوی باید خجالت بکشد که سگان اسراییلی نیز از او حمایت میکنند و هر انسان هوس بازی با موافق و همدم است در ضمن اگر ولایت فقیه و احترام به قانون نبود حتما من و همه ی ملت متدین ایران اغتشاشگرها را به شدت تنبه می کردیم و این از شعور بالای سیاسی فرهنگی ماست که به اغتشاشگران بسیار احمق خیابانی با ملایمت برخورد میکنیم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: