مسیرهای راهپیمایی 18 تیر به سمت دانشگاه تهران

همواره فکر کرده اید که چرا سی سال است که این حکومت به راحتی قدرت چانه زنی در دنیا و چماق زدن بر سر ملت ایران دارد . تنها یک دلیل دارد ، هر دو سه ماه یک راهپیمایی برگزار می کنند به مقصد یک مسیر مشخص . در این صورت با نمایش حتی یکصد هزار نفر مجتمع قدرت خود را به رخ می کشند . حال ما به راحتی می توانیم راهپیمایی به یک مسیر مشخص قدرت خود را به جهانیان نشان دهیم . آنچه که دوستان دیدم در اینترنت یکی دو سه تا وبلاگ مسیرهای جداگانه داده بودند ، بسیر خوب است ، اما ما جنگ چریکی که نمی خواهیم انجام دهیم ، ما میخواهیم قدرت خود را به جهانیان ثابت کنیم . در ضمن با یک مسیر ما براحتی سرکوب می شویم ولی با 9 مسیر مشخص شده نیروهای سرکوبگر در شهر پخش خواهند شد . تنها راهپیمایی که لرزه بر پیکر حکومت انداخت راهپیمایی مسیر انقلاب تا آزادی بود . پس یک جا مجتمع می گردیم . در ادامه امروز مسیرهایی برای شهرهای مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز و اهواز نیز امروز پیشنهاد می گردد .
مسیر پیشنهادی و کارشناسی شده برای تهران بزرگ :
1- میدان ونک – میدان ولیعصر – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
2- میدان قندی – خیابان سهروردی – میدان هفت تیر – خیابان کریم خان – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
3- میدان امام حسین – میدان فردوسی – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
4- میدان امام خمینی (توپخانه) – میدان 31 شهریور – خیابان حافظ – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
5- میدان راه آهن – میدان منیریه – خیابان ولیعصر – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
6- خیابان رودکی (سلسبیل) – خیابان آزادی – میدان انقلاب
7- میدان آزادی – خیابان آزادی – میدان انقلاب
8- میدان صادقیه – ستارخان – میدان توحید – بزرگراه نواب – خیابان آزادی – میدان انقلاب
9- تقاطع جلال آل احمد وکارگر – خیابان کارگر – میدان انقلاب

tehran
برای دیدن نقشه بزرگ :
https://sarbazemihan.files.wordpress.com/2009/06/tehran1.jpg

Advertisements

35 پاسخ to “مسیرهای راهپیمایی 18 تیر به سمت دانشگاه تهران”

 1. هادی Says:

  groups.google.com/group/smxr_beta

  پروکسی فقط

 2. حسن Says:

  دمت گرم
  فقط می خوام از شر احمقی نژاد راحت شیم

 3. green Says:

  چند بار نوشتیم براتون. هدف شما تمرکز روبروی دانشگاه تهران دست نیافتنی است. برای جوانها خوبیه. بابا ی شما و مادر شما براشون اسون نیست و خطرناکه حرکت در مسیر شما.
  دانشگاه تهران محلی است که از شمال محصوره. خود خیابون انقلاب به خاطر نرده کشی وسط خیابون برای تظاهرات مثل تله می مونه و امکان فرار نمیده. جلوی دانشگاه تهران خونه مسکونی برای فیلم برداری نیست. مسیر ولی عصر و انقلاب رو بلوکه کردن برای نیروهای نظامی مشکل نیست. شریان حرکت مردم به سمت دانشگاه تهران در مسیر شما کلا بند میاد. هیچ مرکز تجمع مشخصی هم ندارید. جمعیت پراکنده میشه و با هزار تا درگیری و کشته (مثل روز شنبه)‌ هیچ فیلم خاصی و لحظه باشکوهی ازش بیرون نمیاد.
  اینجا مسیر برای پنج منطقه تهران تهیه شده. روی این مسیر چند نفری فکر شده. نقشه کلانتری ها کوچه ها مناطق حساس امنیتی در نظر گرفته شده. همه این مناطق امکان دسترسی (کوچه)‌ برای حضور و فرار فراوون دارند. مناطق اصلی هستند برای مردم محلی کاملا اشنا هستند.
  هر امکاناتی دارید کمک کنید روی همین مسیر پنج منطقه متمرکز بشیم. برنامه شما جسورانه و بلند پروازانه است. پیش فرضش یک جمعیت میلیونی ایست. خیابانهای مسیرهای شما هر کدام چندین کیلومتر هست. اینها را نمیشه پر از جمعیت کرد. جمعیت به دسته های بریده بریده تبدیل میشه و پدر مردم در میاد. ای کاش زودتر امکاناتتون رو هماهنگ کنیم با هم. بحث دعوا سر مسیر نیست. بحث امنیت و عملی بودن مسیرهاست

 4. milad Says:

  be omide piruzie hagh bar batel

 5. shiva Says:

  اگه بزارن خوبه

 6. ایرانی Says:

  چرا ساعت رو نگفتی؟
  چه ساعتیه؟

 7. سیا Says:

  ساعت چند؟

 8. سرباز واقعی Says:

  آخه بچه اطلاعاتی!!!!میخوای اینجوری مردم رو به کشتن بدی…فکر کردین میتونین با این نقشتون مردم رو به کشتن بدین…..آهای مردم به این مزخرفها گوش نکنین.اینها خود اطلاعاتی ها هستن که کارشون تله گذاری هستش.پیشنهاد من تجمع در یک مسیره…اینجوری نمیتونن با سیل مردم کشتار کنن..اما اگه پراکنده بشیم…کشته شدنمون آنی هستش

 9. samog Says:

  نطق محکم دکتر مسعود پزشکیان ، نماینده شجاع تبریز در مجلس در حمایت از مردم در مقابل خشونت در حوادث پس از انتخابات

 10. سمانه Says:

  عکس العمل رژیم رو هم پیش بینی کردید؟ اگه همه اینجاها نیرو بذارن چی؟ مثلا تو همه کوچه ها. هر چه جمعیت زودتر دور هم جمع شن بهتره. اشتباه 30 خرداد هم این بود که یک جای مشخص نبود، از انقلاب تا آزادی. خود ما از متروی شادمان اومدیم. مونده بودیم بریم طرف انقلاب یا آزادی.

 11. تارنما Says:

  شما در برابر اراده ی ملّت ایران هیچ غلطی نمی توانید بکنید!

 12. ali Says:

  1- مجوز راهپيمائي؟
  2- به دعوت چه كسي؟
  3- با توجه به وضعيت بحراني و خفقان و تهديدها و… چه كسي مسئوليت پذير عواقب آن است؟
  4-با عنايت به حضور نمايشي و امنيتي نيروهاي ناجا، اطلاعات، بسيج و… آيا امكان تجمع وجود دارد؟
  5-چرا مقصد نهائي مسيرها به يك مكان مثلا ميدان آزادي يا دانشگاه تهران و يا مصلا ختم نشده تا توام با قطعنامه، سخنراني و يك هدف خاص محقق شود؟
  6- امكانات صوتي و تصويري (علاوه بررسانه مردمي و خودجوش(موبايل)) را چه كسي تدارك ديده و..
  7-…..

 13. Perisan Girl Says:

  این مسیرها را چه کسی و بر چه اساسی اعلام کرده؟
  شما چرا به این زودی اعلام کردین که همه نیروهای ضد شورش و بسیجی آماده کشتن مردم بشن؟
  چرا اینقدر بدون فکر کار می کنید؟
  هیچ دقت کردین راهپیمایی حتا ساعت شروع و پایان نداره
  شما را به خدا یه کم فکر کنین
  اینقدر احساستی و عجولانه عمل نکینین
  قرار نیست فقط ادم کشته بشه
  کار بی برنامه هیچ نتیجه ا ینداره
  اصلا بهتره انجام نشه
  وقتی خونهایی ریخته بشه و نتیجه ای گرفته نشه آخه چه فایده

 14. سحر Says:

  لطفاُ مسیر شهرستانها رو هم اعلام کنید

 15. Hamid Says:

  فقط آزادی تا انقلاب

 16. شروین Says:

  باgreen موافقم

 17. عی Says:

  با green موافقم ,به نظر من انتخاب مسیر مشخص خیلی جالب نیست باید منطقه مشخص کرد مثلا از شرق چهار راه ولیعصر از غرب آزادی از شمال میدان کاج و جنوب خیابان جمهوری ,دقیقا مثل روز 30 خرداد که البته خود جوش بود ابتدا قرار انقلاب تا آزادی بود ولی وقتی مردم پخش شدن و تجمع 500 نفری درست کردن خیلی موفق بود هرچند که مجروح وکشته داد .البته این منطقه بندی برای نمونه بود دوستان جامع و کاملش رو ارائه بدهند.
  ولی حقیقت اینه که قدرت مطلق نظامی دست این بی صفتهاست , نا امید نیستیم اما اینها از ریختن خون مردم ابایی ندارند .پس هر کس که به این صحنه میاد فکر همه جا رو از قبل بکنه اگر افراد دیگری رو داره که اگر نباشه وضعیت زندگیشون به خطر میوفته نیاد.
  اینها فکر همه چیز رو کرده بودند اینقدر مردم گرفتارند و محتاج نون شب که فکر آزادی مثل رویا شده براشون .
  اما افرادی مثل من یکه و تنها که البته عده ما هم کم نیست هستیم از کشته شدن هم باکی نیست خون ما هدیه به مردم پاک و با شرف ایران زمین.
  در پناه حق

 18. طلا Says:

  جالبه این وبلاگ فیلتر نشده.

 19. green Says:

  مسیرهای تهران رو در پنج منطقه اصلی تمرکز جمعیت با در نظر گرفتن وجود راههای فرار کافی و دور بودن از کلانتری ها و مراکز امنیتی اینجا طراحی کردیم.

  http://chebaayadkard.blogspot.com/2009/06/18.html

  وبلاگ شما هم اگر همراه بشه از امروز توپ چاره اشون نمیکنه.

  دوستان. خیلی مهمه که سریع هماهنگ بشیم.

 20. mina Says:

  چرا هیچ مسیری از سعادت آبادو شهرک غرب نمیزاربن؟؟؟
  تو این دو محدوده مردم خیلی زیادی هستن که اگه توی این مسیر ها باشه میان.راه فرار هم زیاده!!!!!

 21. سیدمحمد حسنی زاده Says:

  زهی خیال باطل! چی میخواید بدست بیارید؟ چه کاری می خواید بکنید که قبلا شکستش رو ندیدید؟ در شما اثری از تعقل هست؟ فقط بلدید مثل کاندیداتون بگید قانون مداری و بعدش بزنید زیر همه چی حتی قانون!؟

 22. آرش Says:

  يد محمد حسني زاده! شايد حق با تو باشد كه ما تا حالا ما شكست خورده ايم ! هر چند كه اينطور هم نيست .آيا رژيمي بي آبرو تر از اينها در سطح دنيا هست؟ اگر هست بنويس!!!
  براي مشتي آخوند بيكار بي آر بي مصرف كه هزار سال نون مقدس مابي شون خوردن چي بدترازين هست .پيروزي ما اينه. در ثاني يادت نره اگر صد بار شكست بخوريم هر بار قويتر سر
  ير مي آوريم. ولي اگر شما يك بار شكست بخوريد ….. واي به حالتان..

 23. علی Says:

  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 24. نویسنده Says:

  باید همه شرکت کنیم

  دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم

  همه فقط خواستار آزادی هستیم و رهایی ازین خفقان هدفمونه

  به وبلاگم سر بزنیییید:

  http://mahvarehhh.blogfa.com/

 25. نویسنده Says:

  همه باید شرکت کنیم

  اینا مردمو گوسفند فرض کردن

  اما ملت دیگه بیدار شده

  درود بر موسوی

 26. shirin Says:

  سلام به همه برنامه بین همه شهرها هماهنگ شده اصلا نگران نباشید ضمنا ساعت 5 تا 7 در سراسر ایرانه هواستون باشه اگه می ترسید خیلی به مراکز نزدیک نشید به هر حال از خونه خارج شید … 18 تیر کودتای نظامی داریم … از همه جای ایران نیرو به تهران عظام شده هواستون باشه محله ای رو انتخاب کنید که به کوچه پس کوچه اش آشنا باشید امکان فرار بیشتره جواهرات نیارید چون این دزدا به خاطر جواهراتم که شده بازداشتتون می کنن سلاح نیاریید بدردتون نمی خوره اگر بازداشت شید به ضررتونه … مراقب باشید… وعده ما در دفاع از خون عزیزانمون 18 تیر

 27. نویسنده Says:

  این راهپیمایی هم مطمئنا » به باشکوهی راهپیمایی 25 خرداد میشه

  چون مردم دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن

  همه آزادی میخوان ازین دیکتاتوری و خفقان بیزارن

  به وبلاگ منم سر بزنید:

  http://mahvarehhh.blogfa.com/

  ایران سبز= ایران آزاد

 28. مهسا Says:

  توصیه های محسن سازگارا برای روز 18 تیر
  وقتی به محل تجمع که اعلام شده (مثلاً فرض کنید در تهران میدان انقلاب) نزدیک می‌شید، هر جایی که دیدید نیروی پلیس، انتظامی، بسیج، هر کدوم از این ارگان‌هایی که ممکن است بخوان از اینکه شما به محل تجمع نزدیک بشید ممانعت به عمل بیارند، بلافاصله برگردید. به هیچ عنوان هدف این نیست که به اون محل تجمع برید، مثلاً مثل زندان باستیل فتحش بکنید، اصلاً! هدف این است که روز پنج‌شنبه ساعت پنج بعدازظهر که در سراسر کشور اعلام شده، شما بیایید بیرون؛ حتی اگر اصلاً به اون محل تجمع هم نمی‌خواهید برید و فکر می‌کنید که خطرناکه و مشکل داره، نزدیک محل زندگیتون، محله‌تون، خیابونتون، کوچه‌تون، بیایید از منزل بیرون و توی خیابون باشید و حتماً حتماً حتماً صلح‌آمیز. اگر دوست دارید می‌تونید یک شاخه گل هم دستتون باشه. قرار بر این است که کسی شعار نده، شعارهای هیجانی «مرگ‌بر»، «زنده‌باد»، «مرده‌باد»، نه! فقط حتی‌المقدور وقتی دست‌ها بالا میاد علامت جنبش که V هست نشون داده بشه و تنها شعاری که همه چیز هم در درون خودش داره «یاحسین میرحسین» است که اگر جمعیت باهم بود، طنین صداشون می‌تونه توی همدیگه این شعار رو تکرار کنه؛ چون همهٔ وجوه دیگه و همهٔ شعارهای دیگه‌ای که مطرحه، خلاصه‌ش در این «یاحسین میرحسین» مستتر است. بنابراین، این هم تنها شعاری است که عندالزوم اگر دلتون خواست، خوبه تکرار بشه و اگر نه که سکوت، صلح، آرامش؛ و هرجا هم که ممانعتی بود برگشتن. به این ترتیب این سؤال رو هم اینجور جواب می‌دیم که اگر فرض کنید علی‌رغم صلح‌آمیز بودن، علی‌رغم گل به دست داشتن، علی‌رغم سکوت، نیروهای سرکوب‌گری خواستند که بیاند کتک بزنند، برخورد بکنند، اصل در این است که درگیر نشید و برگردید و فرار کنید. حالا اضافه بر این، دو سه تا توصیه هم هست؛ یکی اینکه در مسیرهایی که احتمالاً جمعیت حرکت می‌کنه، خواهش من از همهٔ اون خونه‌هایی که سر راه هستند این است که یک شلنگ آب رو از خونه بیرون بگذارند؛ آب بیاد توی کوچه. برای اینکه چند تا خاصیت داره؛ مردم، هم وقتی تشنشونه می‌تونند آب بخورند، هم می‌تونند سرشون بریزند و خیس بودن مهمه، مفیده، باتوم‌های برقی روی تن‌های خیس کار نمی‌کنه و خود باتوم‌زننده رو اذیت می‌کنه؛ اگر خدای‌نکرده یک وقت بخواد پیش بیاد و گاز اشک‌آور شلیک بشه، مردم حتماً نیاز دارند آب باشه، چشمشون رو بشورند و امثالهم.

 29. azad Says:

  فردا روز بسیار حیاتیه. تا جایی که امکان داره باید به انقلاب نزدیک بشیم. هر جا که احساس خطر کردیم مسیر دیگه ای رو انتخاب میکنیم و باز سعی میکنیم هدف انقلاب باشه. یادتون باشه اگه دوستانی رو که به انقلاب رفتن تنها بذاریم با خطر جدی مواجه میشن. پس هر چه بیشتر نیرو ها رو سرگردون کنیم بهتره. اینطوری … گیجه میگیرن.

 30. سعيد Says:

  اين حرفا چيه مهسا ؟!!!!
  تا اونجاکه من ميدونم آب هم براي باتومهاي برقي مضر هست هم براي گاز اشک آور …!!!!

 31. صدف Says:

  بقیه سایتها فیلتر شدن این یکی نشده!!!!!!!
  سایت بچه های اطلاعات که فیلتر نمی شه می شه…؟؟؟؟!!!

 32. afatabparast Says:

  doroud,
  be in safhe ba ejaze link dadam
  http://aftabparast.wordpress.com
  sepaas

 33. زن مسلمان Says:

  خطاب به نویسنده: واقعامانند راهپیمایی 25خرداد بود!!!! آخه آن موقع خیلی ها احساساتی بودند. امریکا وانگلیس وسلطنت طلب هاو… تمام نیروی خود را به کار بردند. اما مردم ایران متوجه شدند حساب ما از آنها جداست وآتها دلسوز ما نیستندومقایسه تعداد راهپیمایان25خردادو18تیر این را به وضوح نشان میدهد.شما هم اگر دلسوز مردم هستید در راه منافع مردم قدم بردارید نه در راه منافع آمریکا.چشمها را باید شست …با چشمان خودتان به مسایل نگاه کنید نه با تلقین نامردان.

 34. mosa Says:

 35. ندای انقلاب Says:

  آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: