آفرین به غیرتتان ملت ایران (به خصوص تهران)

آفرین به غیرتتان ملت ایران (به خصوص تهران) ، امروز باز هم تیتر اول تمام خبرگزاریهای جهان ملت ایران شد ، مرگ مایکل جکسون و ماجراهای چین کنار رفت و باز هم دنیا فهمید که ملت ایران این حکومت را نمی خواهد . مطمئن باشید که به مرور شهرهای دیگر هم به تهرانی ها خواهند پیوست ، ناامید نباشید ، همواره پایان شب سیه روزی سپید خواهد بود و روزی خواهد آمد که آفتاب از فراز سهند و سبلان ، از فراز دنا ، از فراز دالاهو ، از فراز رود کارون و از فراز سرتاسر ایران بتابد .
اما همانچه در پاسخ کامنت یکی از دوستان دادم ، هدف ما از روز 18 تیر 4 چیز بود که خیلی خوشحالم که پیش بینی من درست از آب در آمد و ملت ایران بدان دست یافتند .
1- اول اینکه ملت ایران است که برای خود تصمیم می گیرد دیگر دوران انقلاب 57 گذشته است که بی بی سی یا صدای آمریکا برای ما تصمیم بگیرد و این ملت ایران است که برای خود تصمیم می گیرد . (و خوشحالم که امروز شاهد بودیم بی بی سی منافع دولت انگلیس را به حقوق بشر فروخت )
2- ملت ایران موسوی را اگر هم بخواهد بدون ولایت فقیه میخواهد ، چه ولایت فقیه خامنه ای باشد چه هاشمی چه هر کس دیگر ، و این را امروز در شعارشان دیدیم . دیگر دوران ولایت فقیه به پایان رسیده است.
3- اینکه این دولت حتی وقتی که میخواهد روابطش با جهان خوب شود (نه به خاطر ملت ایران بلکه به خاطر فروش نفت و گاز سرمایه های ملی ایران ) ، باز هم دولتی وحشی است ، و این فرقی نمی کند که چه کسی رئیس جمهور شود بلکه حتی اگر رضا پهلوی و یا مسعود رجوی و .. هم رئیس جمهور این مملکت باشند تا موقعی که دیکتاتور بزرگ چیزی نخواهد قابلیت اجرایی ندارد . چنانچه دیدیم با اینکه دنیا چشمش بر روی ایران بود به خوابگاه پلی تکنیک حمله کردند .
4- این ملت آزادی میخواهد و بدنبال رهبری است که به آنها بگوید چه بکنید و خوشحالم که کم کم ملت ایران دنبال رهبر خود می گردند . حتی اگر موسوی یا کروبی حال که دل ملت با آنهاست به دنبال راه ملت نباشند ، از راه کنار زده خواهند شد .
و اما حرف من بعنوان یک دوست : یک هفته استراحت خواهیم کرد و البته در این یک هفته نافرمانیهایی مثل مصرف بی رویه برق ، شعارهای شبانه را خواهیم داشت ، پنج شنبه آینده ، صبحگاه آنهایی که توانایی دارند به گفته آقای سارگارا گل بر در پادگانهای سپاه در سراسر کشور خواهیم گذاشت ، چون سد اصلی ملت ایران نه نیروی انتظامی بلکه سپاه است و بعد از ظهر همان روز با شمعی در یک دست و گل سرخی به رنگ خون در دست دیگر در پارکهای اعلام شده در سراسر کشور گرد خواهیم آمد .
ما پیروزیم ، خامنه ای ، هاشمی ، بی بی سی ، صدای آمریکا ، سازمان ملل ، پول نفت و گاز و … جلوی اراده ملت ایران را نخواهد گرفت ، ملت ایران برای خود تصمیم می گیرد نه برای صدای دولتهای خارجی .

Advertisements

17 پاسخ to “آفرین به غیرتتان ملت ایران (به خصوص تهران)”

 1. pedram Says:

  پاينده باد جنبش سبز مردم ايران

 2. ali Says:

  salam, damet garm, roohiat alie, khoda be hamrahetoon

 3. Ehsan Says:

  iyn harfhaye ahmaghaneh ra begozar kenar

 4. آریا Says:

  عالیه

 5. امیر Says:

  جناب آقای ملت!!!
  ا.ن ، خامنه ای و … هم همیشه به همین سبک جنابعالی سخنوری میکنن!!
  بسه دیگه ، گذشت اون زمانی که یه نفر خودشو جای مردم بذاره
  اون هایی که این حکومت رو قبول دارند و شاید به ا.ن هم رای داده باشند ، هم جزو همین ملتند که شما و دیگران و همفکرانتون هیچ موقع نمی خواهید اونا رو به حساب بیارین!!
  اشکال شما اینه که فکر می کنی ، عوض کردن حکومت کار یک شب یا دو شبه!!
  فکر می کنی همه مثل خودت فکر می کنن!!
  منم طرفدار موسوی هستم ولی همیشه از طرف خودم حرف میزنم!!
  از لفظ ملت حالم به هم می خوره ، چه در دهان شما باشه ، چه در دهان اونها!!

 6. سیاوش Says:

  جسارتا صدای این دوستمان مقداری بوی نفوذی میده

 7. هادی Says:

  دوست عزیز بیخیال! پیاده شو با هم بریم!
  شاید عقاید دموکراسی خواهی من نزدیک به شما باشه اما راه دموکراسی راه تند روی نیست که در هر مرحله‌اش یکی رو بخوایم جا بگذاریم! یا کنار بندازیم. راز موفقیتمون اینه که تعداد بیشتری رو با خودمون همراه کنیم حتی اونهایی که الان در مقابلمون ایستادند. آخر عاقبت اینطور رادیکالیزم مثل نسلهای قبلمون به چیز مثبتی ختم نخواهد شد حتی در راه دمومکراسی خواهی. ظاهرا شما هم مثل بقیه فکر می‌کنید عین تمام ملت ایران هستید و تمام معترضان عینا خواسته‌های شما رو دارند؟! الان همه ما حول یک خواسته مشترک حداقلی اعتراض میکنیم که کنار رفتن دولت کودتا و احترام به رای مردم ایرانه. قدمهای بعدی رو اگر این حداقل به دست اومد میشه روش بحث کرد و با هم برداشت. از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن هست! شما واقعا فکر میکنید در کوتاه مدت با این کارها میشه چنین حکومتی رو کلا کله پا کرد؟!

 8. حسن Says:

  شما گوسفندای میهنید.

 9. b Says:

  Hala shod taze dareem bidar misheem

 10. لبخند تلخ Says:

  گه یکم انصاف داشتی می دیدی که آقای هاشمی هم دلش خونه!!

 11. vazhaspa Says:

  دست خدا با مردم است
  از ١٨ تير ماه: امواج سبز در سبز مردمي از خزر تا خليج فارس
  آغاز مقاومت ملي سراسري
  فرياد مظلوميت ما هرشب به آسمان خدا رسيده. از اين پس، هر روز زمين زير پاي ما خواهد لرزيد.
  از اين پس، تظاهرات و راه پيمائي هر روزه همه جا را فرا خواهد گرفت. در هر كوچه،
  در هر خيابان، در هر كوي و برزن، در هر شهر. بدون وقفه، بدون ترس. در هر ساعت و
  در هر دم. ما هزاران هزار نفريم. ما چهل ميليون جوان و پيريم. مي دانيم كه هيچ سدي
  نمي تواند در برابر اين امواج آزادي و دا دخواهي بايستد. كساني كه به امانت مردم (كه امانت خداست) دستبرد زدند تا جمهوري را بر باد دهند از اين پس با جمهور مردم طرف اند. كودتاچياني كه خواب استبداد مطلقه و خلافت فرزند و گماشتگان خود را ديده اند از اين پس اين آرزو را به گور خواهند برد. امروز همه مي دانند كه كودتاچيان بر سر آنند تا مردم بزرگ ايران را دچار گناه كبيره يأس و ترس كنند، همه ميدانند كه حكومت دروغ و زور توانسته برخي از مردمان ساده دل را مشرك كند (يعني ترسيدن از كسي غير از
  خدا و پرستيدن هر مستبد و ديكتاتوري كه خود را برگزيده خدا مي پندارد) و اين تنها گناهيست كه خدا نمي بخشد. چند روز سكوت نجيبانه مردم نشان داد كه اين مشركان ميخواهند از مردم انتقام بگيرند و همه را يكايك اسير و شكنجه و زنداني كنند يا به جوخه اعدام بسپارند. پس واي بر ما اگر باز سكوت كنيم! اما نه! ديگر سكوتي در كار نخواهد بود، از اين پس هيچ نيروئي نمي تواند جلوي اين امواج ضد خشونت را بگيرد: امروز، مردمان سراسر جهان در برابر جنبش بزرگ مردم ايران مات مانده و به ستايش زيبائي و دلاوري جوانان آزادي خواه ايران پرداخته، اما هنوز جهان نيمي از غيرت ايرانيان را نديده: از اين پس، پيران و سالمندان هم به جوانان ميپيوندند و ديگر همانند نسل هاي پيشين، فرزندان جوان خود را به قربانگاه ضحاك نخواهند فرستاد. از اين پس، هر ايراني يك
  كاوه است. از اين پس، جوان و پير، هر روزه در هر كوچه و خيابان، موج در موج، شهر را فراخواهد گرفت. بني اميه را سياه جامگان ايراني بر افكندند، امروز سبزجامگان ايران نمي گذارند حكومت طالبان، جايگزين جمهوري شود.
  دشمنان مردم، كاسه ليساني كه جاهليت خود را دين مينامند، ستمكاراني كه خود را سخنگوي خدا قلمداد مي كنند (كساني كه «زيان كسان از پي سود خويش – بجويند و دين اندر آرند پيش») و دروغگوئي را به نفع دين مي پندارند آنان كه خدائي جز دروغ نميشناسند اكنون مي خواهند فروغ راستي را با دم آلوده خود و نيرنگ و سالوس ،خاموش كنند، غافل از اينكه اين نور آسما نها و زمين است. زورپرستاني كه دستشان به خون جوانان وطن آلوده است اكنون از آه سوزان مادران و پدران داغديده بايد به آتش دوزخ پناه ببرند. اما آنان كه بر دل ها و چشم ها و گوش هاشان مهر زده شده تا فرياد دادخواهي و تظلم يك ملت را نشنوند، باشد كه در امواج هر روزه مردم، خروش غضب الهي رابشنوند. از اين پس، هر روزنامه اي كه بسته شود، هزاران ايراني، روزنامه و رسانه اي خبررسان خواهند شد. اگر همه رهبران جنبش مدني رابگيرند، هر ايراني رهبر جنبش خواهد شد. هركس كه دستگير شود، هزاران تن جايش را مي گيرند و راهپيمائي ها خود به خود دنبال خواهد شد. اين دستور كار همه هسته هاي مقاومت ملي بر عليه كودتاگران ست

 12. erwer Says:

  سلام یه پیشنهاد(اگه به نظرتون خوبه تو وبلاگ بزارین و به بالاترین لینک بدید.)
  برنامه تجمعات:

  تجمع بعدی ما 5شنبه مقابل زندان اوین با شاخه گل(ما رو نمی تونن بگیرن مگه اوین چقدر جا داره)
  تجمع بعدی سالگرد 30 تیر (مکان ها رو شما اعلام کنید.)
  تجمع بعدی روز تحلیف احمدی نژاد

 13. آرام Says:

  وقتي محسن سازگاراي وطن فروش به شما خط مي ده و پيشنهاد مي ده- كه جقدر هم شبيه كار مردم در زمان انقلابه و معلومه مي خواهيد با حس نوستالژي مردم رو بيدار!!! كنيد- آدم خنده اش مي گيره به بازوي بي زور و ادعاي در حد دماوندتون. اين نظام و آيت الله خامنه اي هستند و شما از بين خواهيد رفت…….كه حق ماندني است و باطل رفتني.

 14. امیر Says:

  جناب vazhaspa محترم ، زیاد شعر نگو
  دیگه زور اپوزیسیون رو هم دیدیم که حتی نمی تونه یه انتخابات تقلبی رو برگردونه!!
  اولا هر نوع تظاهراتی رهبر و اتحاد می خواد
  ثانیا به نظر من باید حداقل 90 درصد مردم به این نتیجه و درک برسند تا بخواد حرکتی صورت بگیره
  جامعه اینترنتی ما همه مردم نیستند که ببینیمشون و جوگیر بشیم
  اگر تظاهرات 25 خرداد پرشور بود ، فقط به خاطر فراخوان موسوی و کروبی (افراد همین نظام) و تب انتخاباتی اون موقع بود
  اپوزیسیون بسیار بی کفایت و غیر جذابی داریم که همیشه به شعرگویی مشغولند

 15. سیدمحمد حسنی زاده Says:

  خدا شفاتون بده!

 16. شب شکن Says:

  درود بر شما ای عزیزان…ای دلاوران راه آزادی

  عیش هاتان نوش بادا هر زمان ای عاشقان

 17. بت شکن Says:

  به امیر : تطاهرات 18 تیر با رهبری خودجوش و مردمی و همین ارتباطات ما با هم بر خلاف قرق خامنه ای و احمدی مقدم و مرتضی تمدن برگزار شد . آیه یاس نخوان و تو هم با ما بیا تا بشویم 90 % مردم رای باخته که حالا اگر دولت را ندارند ، خیابان ها وپشت بام ها را به دولت تقلبی وا نمیگذارند .
  به vazhapa: احساساتت رو مهار کن و به فکر ادامه اعتراض برای زمینگیر کردن کودتاچیان باش.
  به آرام : این بت نظام و آیت شیطان خامنه ای را در ذهن و دلت بشکن و آزاده باش . بله ما اگر در راه سرنگونی بت شما «برویم » خیلی هم خوشبختیم . شما و بتتان مراقب باشید که بیهوده نروید. شاید ببریمتان.!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: