امروز اشک شوق ریختم

همین الان از خیابون برگشتم ، برای اولین بار من امروز اشک ریختم ، آن هم اشک شوق ، من حضور بی بدیل 25 خرداد را دیدم ، با مردم در 30 خرداد در میدان انقلاب بودم و در 18 تیر نزدیکی میدان انقلاب ، همه این روزها باشکوه بودند ، اما امروز اشک شوق ریختم برای اینکه فهمیدم من اشتباه می کردم ، این جنبش زنده است و ما باید آن را رهبری کنیم ، امروز جمعیتی که با چشم دیده نمی شدند در خیابانها بودند ، هر طرف می رفتیم ملت بودند ، هر طرف می رفتیم صدا می آمد که نترسیم ما همه با هم هستیم ، مرگ بر دیکتاتور ، برادر شهیدم رای تو پس می گیرم و … ، امروز هاشمی از آزادی زندانیان سخن گفت و خود من در جلوی چشمم هشت نفر را دیدم که دستبند زدند و بردند و البته خیلی ها که ما با دفاع نگذاشتیم ببرند و البته این نکته که دولت کودتا هیچ چیز را حالی نمی شود . امروز همانطور که گفتم ما برای هاشمی نرفتیم اما گلی به گوشه جمالش که 70 درصد طرف ما رو گرفت و اگر یکی دو بار دیگه این کار رو بکنه ، ما حتما ایشان را خواهیم بخشید ما دیگر ملت سی سال پیش نیستیم که اگر ورق برگردد همه را به دار بزنیم و همه را تیرباران کنیم ، هاشمی امروز 70 درصد دست دوستی را به سوی ملت دراز کرد و ما منتظر سی درصد هم خواهیم ماند . در مورد امروز بعدا صحبت خواهم کرد ، اما از الان فشار کاری ما روی چهار نقطه خواهد بود که حتی در خیابان هم بسیار از آن صحبت بود اما ما همچنان روی آن باید تبلیغ کنیم :
1- من از آن خبر نداشتم و از صفوف شنیدم ، تجمعی که فردا در پارک لاله برگزار خواهد شد و بسیاری از مردم هم آن را همراهی خواهند کرد .
2- خاموشی سراسری در 30 تیر
3-گل گذاشتن جلوی پادگانها روز پنج شنبه صبح ( البته من با خیلی ها که صحبت کردم می گفتند برویم و جلوی پادگانهای ارتش گل بگذاریم ، چون در نیروی انتظامی و بسیج و سپاه نیروها به دو قسمت شده اند و باید ما با اهدا گل به ارتش ، یک نیروی قدرتمند نظامی را پشت سر خود داشته باشم )
4- تظاهرات بزرگ در پنج شنبه بعدازظهر

Advertisements

16 پاسخ to “امروز اشک شوق ریختم”

 1. sabz Says:

  من هم امروز یکی‌ از زیبا‌ترین روز‌های زندیگم بودش. از شما سپاس گذارم

 2. آزیتا Says:

  و ما باید آن را رهبری کنیم !!!!!!معذرت می خوام شما؟؟؟؟
  بهتر است این جمله را عوض کنید و بنویسید و ما باید آن را همراهی کنیم
  ——————————
  سرباز ایران : ما یعنی من ، ما یعنی تو ، ما یعنی اون جوونی که الان گوشه زندون خوابیده برای یک شعار ، ما یعنی پدر و مادر و اقوام ترانه موسوی که بعد تجاوز جسدش رو سوزوندن ، ما یعنی دوستداران آزادی ، ما یعنی خانواده سهراب اعرابی ، ما یعنی همه ملت آزادیخواه ایران

 3. shokoh Says:

  اگر تو با مناظری که دیدی اشک شوق ریختی من با نوشته هایت احساس غرور کردم و دلمم گرم شد.

 4. سهیل Says:

  همانطور که میدونید شرکتهای روسی و چینی زیادی در ایران مشغول فعالیت هستند)مانند huawei که پروژهای زیادی با مخابرات و ایران سل دارد)و … .نظر من این است ، که یک پروژه تحریم وناامن کردن فضای ایران برای افراد این کشورها (نظیر هو کردن در خیابان ، پاشیدن رنگ و آب بر روی لباس آنها و ایجاد نا امنی برای افراد چینی و روسی این شرکتها و خانواده آنان، شعار نویسی در درب این شرکتها ، ،برگزاری تظاهرات جلوی شرکتهای روسی و چینی و یا شرکتهای که همکاریهای زیادی با این شرکتها دارند ، عدم فروش اجناس توسط فروشگاههای ایرانی به این افراد و…) که در ایران هستند بوجود بیاوریم. در این صورت پرسنل چینی و روسی شرکتها نمی توانند در ایران زندگی راحتی داشته باشند و بد از مدتی به ایران نمی آیند.با این کار هم دست شرکتهای چینی و روسی از ایران جدا میشه و هم دیگه این کشورها از ایران در صحنه بین الملل حمایت نمیکنند.
  خواهشمند است این نظر رو گسترش دهید.

 5. n Says:

  «»اگر یکی دو بار دیگه این کار رو بکنه ، ما حتما ایشان را خواهیم بخشید ما دیگر ملت سی سال پیش نیستیم که اگر ورق برگردد همه را به دار بزنیم و همه را تیرباران کنیم»»
  ازین طرز فکر خیلی خوشم میاد!!!
  زنده باد آزادی
  زنده باد دموکراسی
  و زنده باد عقل گرایی و خوار باد تفکر متعصبانه!

 6. safa Says:

  دم شما جوانان گرم شجاعت شما و انسانیت تان امیذوارم اخوند های مدعی عدالت را شرمنده کند منهم امروز بودم کلی حال کردم یک موی شما شرف دارد به همه این وطن فروشهای مدعی دین

 7. patti Says:

  I am very far away but follow the News every minute. I also share the same feelings you have. Yes, this movement is very live at its heart. Keep hard work. I wish I was able to be there and join you. I am so proud of my people.

 8. بعله Says:

  احسنت به احساس و فکرت! آخه درست مثل احساس و فکر منه.
  😉

 9. شیخ پشم الدین Says:

  نزدیک میبینم روزی رو که اشک پیروزی بریزیم

 10. sima Says:

  Well said, you and people like you are the leaders of this movement and no one else. Not Mousavi, not Hashemi and not anyone from abroad and you have done a wonderful job. You have made Iran a proud nation. I hope on the final day of victory, you would not let anyone from abroad come and ruin it like they did last time. This movement belongs to the people in Iran who have been putting their lives on the line and not Sazegara, Gangi, or the so called Prince or those who cooperated with Iraqis. This is all yours and you well deserve the credit for it. Thank you so much for being so selfless.

 11. arshya Says:

  حتما گوش کنید و اطلاع رسانی کنید راه های فریب مردم تو یه جلسه مخفی وزارت اطلاعات.
  دو تا محل روهم میگه (ستاد فرماندهی ناجا- مرکز کنترل ترافیک) که اگه از دست بدن دیگه حکومتشون سقوط می کنه.

  http://ahmadbatebi.us/index.php?option=com_content&view=article&id=91:1388-04-25-20-20-36&catid=3:1387-11-23-23-05-13&Itemid=55&lang=ba

 12. سارا Says:

  چرا ایرانیها همیشه می دونند که چی نمی خواهند (تقلب،دولت کودتا،یا 30 سال پیش شاه و…)و لی نمی دونند که چی می خواهند .نکنه مملکت بعد از اینها دوباره نصیب بدتر از اینها بشه.

  پیشنهاد می کنم که هیچوقت خصوصیات یک دولت سالم و انسان مدار بر اساس حقوق بشر را در نوشته هاتون از قلم نیندازید و اون را همیشه متذکر بشید تا مردم در انتخابشان دوباره اشتباه نکنند و خون شهیدان به هدر نرود .
  امیدوارم دموکراسی وارد فرهنگ حکومتی ایران هم بشه و همه مردم ازادی و دموکراسی رو بشناسند تا مجبور نباشند بعد از شاه یا رهبر گرفتار دیکتاتور دیگری بشوند.

 13. مبین.م Says:

  من یه سوال دارم سرباز جان.
  چرا ماهایی که تعدادمون هم کم نیست اقدام به برگزاری جلسات چند نفره برای بحث و گفتگو راجع به این مسائل نمی کنیم؟می توانیم گروه هایی تشکیل بدهیم و کارهای سازماندهی شده ای مثل دیوار نویسی و پخش اعلامیه برای گسرتش جنبش را انجام بدیم.می توانیم با این کارهامون خیلی ها را به سمت جنبش بکشیم و برای تظاهرات های بعدی کاملا سازماندهی شده کار کنیم
  —————-
  سرباز ایران : چون جو اعتمادی وجود ندارد و ما حتی به سایه خودمون هم اعتماد نداریم ، من حتی می ترسم که در این مدت یک ماه بازیچه دست موسوی شده باشیم ، تا یک به یک هر کسی که جرات دارد دستگیر شود ، گوشه نشین شود .

 14. مهم مهم مهم Says:

  سه شنبه سی تیر ماه ، به عنوان حمایت از زندانیان سیاسی در ایران اعلام شده است. بدون تردید همه شما که در طول یک سال گذشته و بویژه چند هفته اخیر جان بر کف در خدمت مبارزات مردم ایران بوده اید، روز سی ام تیرماه با حضور در مراکز اعلام شده زیر گامی بلند در جهت همبستگی ملی برای دست یابی به دموکراسی برخواهید داشت .

  تهران : خیابان انقلاب و تمامی خیابان های منتهی به خیابان انقلاب

  شیراز: میدان علم منتهی به باغ ارم

  مشهد : خیابان تهران – بازار رضا

  کرمانشاه : دبیر اعظم

  اصفهان : سی و سه پل

  رشت : بازار رشت
  ساری: وسط خیابان انقلاب آخر خیابان قارن

 15. مبین.م Says:

  خوب بالاخره تا این اعتماد به وجود نیاد نمیشه جنبش رو جلو برد.تا این جاش هم اگه اومده خوب اومده.الآن بحث موسوی نیست و ما هدفمون بالاتر از موسوی است.به هر حال امیدوارم جو طوری پیش بره که این گروه های کوچک به وجود بیاد و جنبش حساب شده جلو بره

 16. ens Says:

  ایران مال ماست منم میخوام باشم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: