از امروز تا جمعه با جنبش سبز

11- امروز در اخبار خواندم که سردار حجازی اتو زدن به برق را اغتشاش خوانده است و روز قبلتر از آن هم مسئولان وزارت نیرو از اختلال در شبکه برق خبر دادند ، روز بعد جنبش خاموشی سبز هم رئیس توانیر از مردم خواهش کرد که برق کمتر مصرف کنند ، درست است که راهپیمایی تاثیر گذار است ، اما اتوهای ما باعث شده است که برای اولین بار مسئولین موضع گیری کنند ، به نظر من هر شب از هفته آینده ساعت 9 – 9:30 – 10 و 10:30 اتوها را به برق بزنیم و یا پیشنهاداتی که کارشناسان فن می دهند .
2- روز جمعه 16 مرداد ، روز فتح کوهستانها با رنگ سبز است ، از همین الان تبلیغ رو باید شروع کنیم ، ما با بسیاری از گروههای کوهنوردی که عکس آنها مطمئنا تاثیر زیادی دارد ، از طریق ای-میل و تلفن تماس گرفتیم و اکثرا با این کار اعلام موافقت کردند ، شما فقط لازم است در گوگل سرچ بزنید گروه کوهنوردی تهران ، گرگان ، شیراز و … با ای-میل یا تلفن گروه تماس بگیرید .
3- روز پنج شنبه ساعت یازده ظهر در قطعه 257 بهشت زهرا بر مزار ندا گرد هم خواهیم آمد و پس از آن به منزل اشکان سهرابی در خیابان هاشمی خواهیم رفت .
4- روز پنج شنبه ساعت 6 عصر در سی مرکز استان کشور مراسم چهلم شهدای سی خرداد گرد هم خواهیم آمد
5- این هم پیشنهاد من هست که دوستان باید نظر بدهند ، این جمعه صبح ، ورزش صبحگاهی سبز رو در سراسر کشور انجام بدهیم . ما باید رنگ سبز رو بعنوان نماد جنبش هرگونه که میتوانیم زنده نگه داریم ، همین دیروز بود که خبری شنیدیم مبنی بر اینکه در نمایشگاه تبریز هرچه تابلو و پوستر سبز هست جمع می کنند و همین روزها بود که خبر دیگری که با خانواده شهدا گفته اند به هیچ عنوان نباید از رنگ سبز استفاده کنید ، رنگ سبز را زنده نگاه خواهیم داشت ، در تمام دنیا برای همبستگی با ما از رنگ سبز استفاده می کنند ، ما نیز آن را نهادینه کنیم ، رنگ سبز حکم رنگ مرگ را برای این حکومت دارد .
6- یکشنبه ساعت 4 بعدازظهر هم مراسمی با حضور مهدی کروبی (تائید شده) و احتمالا میرحسین در مسجد بلال برای شهید روح الامینی برگزار می شود ، اونجا رو هم سبز کنیم

Advertisements

3 پاسخ to “از امروز تا جمعه با جنبش سبز”

 1. niakan Says:

  با درود به همه رزمندگان راه آزادی ایران از دست رژیم آیین تباهی
  هم میهن گرامی برای ادامه و ژرفای بیشتر جنبش آزادیجواهی به تکاوران تندر بپیوندید و ویا حد اقل برای آموزش هنر رزم در حرکتهای گروهی ،مانند تظاهرات خیابانی و آموزش مبارزه مسلحانه برای زمینگیر کردن نیروهای ددمنش آیین تباهی از وبسایت تکاوران تندر دیدن نمایید، تکاوران تندر بازوی نظامی انجمن پادشاهی است و برخلاف تصور اولیه گروهی سلطنت طلب نمی باشد ، پادشاه یعنی کوروش و داریوش و سلطان یعنی خلفای بغداد ویا فتحعلی شاه و یا ناصرالدین شاه که فقط نام شاهی را به یدک میکشید ند و در واقع سلطنت تقلیدی بیقواره از آیین پادشاهی است که از زمان معاویه شروع به نسخه برداری به شیوه ، عربی و براساس راه و رسم عربی از آیین پادشاهی نمودند و آنچه ما در این 1400 سال در ایران دیدهایم ، نه آیین پادشاهی بلکه آیین تباهیگری سلطانی بوده است. انجمن پادشاهی ایران آیین ریشه ای ایران را به عنوان پیشنویس قانون اساسی پادشاهی پیشنهاد و به بحث و بر رسی عمومی تمام ایرانیان میگذارد و از هرگونه جنبش آزادیخواهی در همه جای ایران دفاع میکند و اگر به تاریخ ایران نیک بنگرید آیین ریشه ای با قدرت گرفتن مغهای زردشتی که همان آخوندها بودند به تباهی کشیده شد، در پایان باید خاطر نشان سازم که از نظر تکاوران تندر رضا پهلوی نه لیاقت و نه شجاعت به دوش کشیدن بار سنگین پادشاهی را دارد.
  جاوید ایران و خوش وخرم مردمان سراسر ایران زمین
  کژدم

  http://takavaran-tondar.tk
  http://www.tondar.org

 2. mosa Says:

  man tajikam , va daram yak taraneh va avaze bara jonba josh sabzeh shoma, va an ra beh hameh ham kalamanam hedia makonem. Arezo ma konam ke hama adamha ham bara in jonbojosh sabz maya konin , zenda basha mamlekate to.

 3. بت شکن Says:

  http://mowjcamp.com
  چگونه تنفیذ و تحلیف را به کام کودتاچیان زهر کنیم؟

  این روزها مردم مسیر موج سبز را تعیین می‌كنند. وقت خیابان رفتن، وقت روی پشت بام رفتن، وقت سكوت و وقت فریاد را آنها خودشان تصمیم می‌گیرند و اعلام می‌كنند. حالا كه حکومت با بی‌اعتنایی به خواست عمومی و اعتراضات مردمی به تقلب صورت گرفته در انتخابات، قصد دارد برای محمود احمدی‌نژاد مراسم تنفیذ و تحلیف برگزار كند، باز همین مردم‌اند كه سكوت نمی‌كنند و پس از صد سال، بار دیگر تاریخ مشروطه را پیش چشم بهارستان تكرار می‌كنند.

  «موج سبز آزادی» از همه فعالان و علاقه‌مندان جنبش سبز در داخل و خارج از ایران دعوت می‌کند که درباره‌ی چگونگی اعلام اعتراض در برابر تثبیت غیرقانونی یک کودتای انتخاباتی، ایده‌ها و پیشنهادات خود را اعلام کنند. البته در گام اول برای روزهای تنفیذ و تحلیف و چند روز پس از آن، و در گام‌های بعدی برای مراحل بعدی.

  این یک دعوت عمومی است، و از همه دعوت می‌کنیم به جمع ایده‌دهندگان بپیوندند، همان‌طور که همه در اجرای آنها حضور خواهیم داشت. مهم نیست اگر فکر می‌کنید قلم خوبی ندارید یا شاید پیشنهادتان خوب نباشد و یا بخشی از آن به نظر شما مناسب یا عملی نیست. تصور نکنید همین چیزی که به ذهن شما می‌رسد، حتما به ذهن دیگران هم می‌رسد. فکر نکنید شاید نتوان همه‌ی این کارها را با هم انجام داد. فکر نکنید فایده‌ای ندارد و ممکن است نشود و نگذارند. ما که نشان داده‌ایم می‌توانیم و توانسته‌ایم در همین یک ماه و نیم زندگی را به کام کودتاچیان تلخ کنیم، چرا در روزهای تنفیذ و تحلیف بیشتر و بهترش را نتوانیم.

  از همه دعوت می‌کنیم ایده بدهند، درباره‌ی ایده‌های مطرح شده نظر بدهند و ایده‌های یکدیگر را نقد و تکمیل کنند تا هرچه سریع‌تر نتیجه بگیریم. فرصت زیادی هم باقی نمانده است. آنطور که نایب‌رئیس مجلس گفته، تنفیذ و تحلیف قرار است در هفته‌ی دوم مرداد برگزار شود. روال چند دوره‌ی قبلی هم این بوده که مراسم تنفیذ روز 12 مرداد در بیت رهبری و مراسم تحلیف روز 13 مرداد در مجلس برگزار می‌شود. با این حساب، حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 7 مرداد فرصت هست برای طرح پیشنهادات و ایده‌ها، و بعد از آن باید سریع‌تر این ایده‌ها جمع‌بندی و نهایی شوند تا در روزهای باقی مانده هم برای عملی شدن آنها تبلیغ شود.

  البته بی‌شک باید این احتمال را نیز از حالا در نظر داشته باشیم که ممکن است روزهای این دو مراسم چیزی غیر از روال سابق باشد، یا زمان قطعی آن از قبل اعلام نشود و یا به طور ناگهانی تغییرش دهند. باید برای همه‌ی موارد اینچنینی هم آمادگی داشته باشیم.

  برای ایده‌ها، دست‌کم در مرحله‌ی مطرح کردن آنها، هیچ محدودیتی قائل نباشید؛ از کف خیابان تا اوج آسمان، از شهرهای کوچک ایران تا سراسر جهان، از عرصه‌های زندگی روزمره تا عرصه‌ی وبلاگ‌ها و فضای اینترنت، از فریاد و شعار تا تولید متن و شعر و پوستر و موسیقی، از کارهای بسیار مشکل که کمتر کسی از عهده‌ی آن برمی‌آید تا کارهای ساده‌ای که به قول مهندس موسوی حتی زن باردار و کودک خردسال هم از عهده‌ی انجام آن برمی‌آیند. البته واضح است که بهترین ایده‌ها، آنهایی هستند که سریع‌تر، راحت‌تر و دارای اثر و بازتاب بیشتری باشند.

  برای باز شدن راه برای طرح ایده‌های جدید و مفید، اشاره به چند نکته‌ی دیگر هم بد نیست:

  1. روزهای 12 و 13 مرداد، روزهای دوشنبه و سه شنبه است، یعنی وسط هفته و روزهای کاری، که در شرایط طبیعی در این روزها امکان تعطیلی شهر یا برهم زدن نظم جامعه و برقراری چیزی شبیه حکومت نظامی ممکن نیست؛ البته در شرایط طبیعی، و اگر دیگر عوامل طبیعی مثل گرد و خاک به داد دولت نرسد!
  2. روز چهارشنبه 14 مرداد سالگرد صدور فرمان مشروطیت است و به نام «روز حقوق بشر و کرامت انسانی» نامگذاری شده.
  3. جمعه 16 مرداد، نیمه شعبان و روز میلاد امام زمان است. پنجشنبه شب نیز طبق یک سنت مذهبی دیرینه، همه‌جا چراغانی می‌شود و مجالس شادی برقرار است.
  4. شنبه 17 مرداد روز خبرنگار است و چهارشنبه 28 مرداد نیز سالروز کودتای ننگین سال 1332 علیه دولت قانونی دکتر مصدق است.
  5. در خصوص به هوا فرستادن بادکنک‌های سبز، وارد کردن شوک به شبکه برق سراسری، تجمعات لحظه‌ای، دیوارنویسی گسترده و دیگر ایده‌های نه چندان کامیابی که پیش‌تر مطرح بوده‌اند، می‌توان دوباره گفت‌وگو کرد و به تلاش برای تصحیح و اجرای آنها پرداخت. همچنین تجربه‌ی تجمعات پیشین و نقاط ضعف و قوت آنها نیز در این فرصت قابل بحث و نقد و امکان‌سنجی است.
  6. و در نهایت اینکه از نقد کردن پیشنهاد دیگران یا نقد شدن ایده‌هایمان نترسیم. نقد، مقدمه‌ی پختگی و آغاز شکوفایی است. بی‌شک ایده‌ها اگر به شکل جمعی مطرح، نقد، تکمیل و جمع‌بندی بشوند، بسیار واقعی‌تر و منطق‌تر خواهند بود.

  «موج سبز آزادی» همچنین از همه‌ی فعالان شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی دعوت می‌کند به این بحث بپیوندند و این گفت‌وگو را به سرعت در فضای وب فارسی گسترش دهند. هر کسی که در سایت‌های جمعی فعال است، ایمیل‌های گروهی دریافت و ارسال می‌کند و یا در اتاق‌های گفت‌وگو و یا هر فضای دیگری حضور دارد و فعالیت می‌کند، می‌تواند مرکزی برای شیوع و همه‌گیر کردن این بحث و کمک برای به ثمر رساندن آن باشد. نهایتا از همه‌ی دوستان می‌خواهیم در فرستادن هر ایده‌ای که به ذهنشان می‌رسد، تردید و تأمل نکنند و همچنین در صورت پا گرفتن بحثی در سایت‌ها یا انجمن‌های بحث و گفت‌وگو، ما را هم در جریان بحث‌های صورت گرفته و پیشنهادات مطرح شده قرار دهند.

  برای تماس با ما درباره‌ی این فراخوان، از آدرس ایمیل farakhan@mowjcamp.com استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: