وعده بعدی ما جشن مهرگان پس از بازی پرسپولیس و استقلال

جمعه دهم مهرماه ، همزمان با جشن بزرگ مهرگان ، پس از بازی پرسپولیس و استقلال به خیابانها خواهیم آمد ، چه سرخ چه آبی ما جشن مهرگان را جشن خواهیم گرفت ، جشنی که 1400 سال است از کشور ما مهجور مانده است . نمادهای سبز روشنایی محفل ما خواهد بود . فکر می کنم همین تبلیغ توی کوچه و خیابان بهتر از فضای سایبر هست ، برای همین بسیار کم میام . وعده ما و همه دوستان روز جشن بزرگ مهرگان ، دهم مهرماه پس از بازی پرسپولیس و استقلال

Advertisements

یک پاسخ to “وعده بعدی ما جشن مهرگان پس از بازی پرسپولیس و استقلال”

 1. ضدکودتا Says:

  بنام خدا

  چشم انداز انقلاب سبز، پس از 27 شهریور تا 22 بهمن 88

  رخداد های 100 روزه پس از کودتای شوم 22 خرداد ، گویی در ظرف زمان نمی گنجند و اینک از پی حضور سبز شکوهمند و شجاعانه ملت ، بویژه در پایتخت ، در روزی که قدس می خوانندش، افق رهایی نزدیکتر و روشنتر می نماید . هم از این روست که هشیاری انقلابی برای هدایت این کینه مقدس مردمی تا فروپاشی رژیم اشغالگر ایران بایسته می نماید .

  پیش از هر چیز باید دانست : 1- چه شده ؟ 2- چه کرده ایم ؟و 3- چه باید کرد ؟

  1- چه شده ؟ :

  در این که چه شده تقریبا هیچ ابهام و شکی وجود ندارد . گروهک انگل بر انقلاب بهمن 57 ، که از آغاز دهه شصت به جان نظام انقلابی رخنه کرده بود در پی دریافت یک پاسخ ملی نه در انتخابات مهار شده خرداد 88 ، با تقلب سازمان یافته و سپس یورش وحشیانه خیابانی ، ترور، آدم ربایی ، قتل ، تجاوز و گروگانگیری گسترده ، تلاش در غصب ایران و ادامه حیات دارد.

  2- چه کرده ایم ؟:

  ملت شریف ایران نخست در راهپیمایی میلیونی 25 خرداد و سپس همایش های قهرمانانه 30 خرداد ، 18 تیر ، 26 تیر و 8 و 12 و 14 مرداد و چندین مناسبت دیگر وضعیت غیر عادی را در تهران و چند شهر بزرگ کشور به دستگاه کودتا تحمیل کرد و در نهایت در روز 27 شهریور در تهران ،روز قدس را به تصرف سبز خود در آورد هم اینک ظاهرا تروریست های دولتی خامنه ای با رفسنجانی مصلحت سنجشان به یک آتش ناپایدار دست یافته اند تا هوا برای مقام مزخرف رهزنی پس تر از آنچه هست نشود. از دیگر سو پس از کامیابی روز قدس ، جماعت معترض میلیونی ، در حالت بازیابی امید به سر می برند و به هماهنگی هر چه بیشتر برای جنبش سبز براندازی خامنه ای دست می یابند .

  3- چه باید کرد ؟:

  فروپاشی دستگاه انگلی و ددمنش خامنه ای/ احمدی نژاد تنها راه برون رفت از بحران کنونی و گشایش روزنه امید به ایران بهتر فرداست. باید دانست این رژیم به دلیل سرشت انگلی ، میتواند فضاحت کنونی وبدتر از آن را، سالها کش داده و با فرسایش مردم و میهن ، ادامه حیات دهد و درست به همین دلیل پیشدستی ملت در تعرض و سرنگون کردن آن بایسته است. آری، فصل از نو نوشتن تاریخ فرا رسیده است.

  دستگاه کودتا دارای دو بخش لشکری و کشوری است . کودتاچیان با تقلب در انتخابات ، مردم را از بخش کشوری بیرون کرده و با مصادره چندین ساله بخش لشکری وقضایی، از آن برای محافظت از بخش کشوری سود میبرند. ضعف دستگاه کودتا این است که متکی به تحلیل کودکانه و بیمارگونه و نزدیک بین بوده و اداره کشوری به پهناوری و جمعیت ایران را در دراز مدت با توسل به قوه قهریه ممکن دانسته است . به عبارتی زمان به سود مردم در گذر است اما به ابتکار عمل مردم در استفاده از آن هم نیاز می باشد. . غلبه کودتا مصنوعی بوده و لجن پراکنی های پیر معرکه گیر در نماز های جمعه و عید فطر زودرس ، از آخرین غزل های عمر ننگین اوست . دیگر ضعف کودتا ، وجود دو بخش وظیفه و کادر در نیرو های مسلح و نیز بی انگیزه بودن بدنه لشکرهاست. ضعف دیگر اینان ، ناشی و خودسر بودن احمدی نژاد در اداره بخش کشوری و تولید دردسرهای روزمره خواهد بود آخرین این دردسرها اعتراف دلیرانه ! به دومین برنامه غنی سازی اورانیوم بود. . قوت مصنوعی کودتاچیان عبارت است از : هماهنگی تدارکاتی و رسانه ای ، بی پروایی ، مجهز بودن به ابزارهایی از باتون و چاقو گرفته تا تانک های تی 72 وسوخوی 25 در دستان نوجوانان فریب خورده تا نظامیان پیر و تکاوران کار کشته به استعداد بیش از 400000 تن در قالب کلانتری ها ، لانه های شخصی و اطلاعاتی و پایگاه های بسیج و پادگان های سپاه و ارتش در سراسر کشوراست . اما بزرگترین ضعف آنان این است که تمامی این امکانات تنها به کار برقراری حکومت نظامی می آید که آنهم در برابر جنیش سبز که دارد به باور میرسد اگر میلیونی به خیابان ها بیاید، میتواند تا رفتن خامنه ای به خانه نرود ، کارا نیست . وانگهی کدام حکومت نظامی توانسته است تداوم بیابد ؟

  پس از 27 شهریور، قوت کنونی انقلاب سبز ، رفع ناهماهنگی و ناامیدی و رفع اتکای آن به آقای میر حسین موسوی است که با بازگشایی دبیرستان ها و دانشگاه ها بهتر هم خواهد شد . باید بر ژرفای سازمانی توده ها و گسترش پیوند ها به ویژه با ابزار الکترونیک (ایمیل و وبلاگ) با رعایت استتار و ایمنی ،اهتمام و تلاش بسیار شود . ضعف ما درگیر احساسات شدن و پرداخت بیش از حد به داستان عواطف زخم خورده است که مانعی بر خروش خائن سوز خلق خواهد شد. در عوض هم میهنان برومند برای فرو خوردن خشم و تحمل داغ ها ، باید ورزش را فراموش نکنند. قوت ما ، فزونی ده بر یک ما بر پایگاه اجتماعی کودتا و نیز باهوش تر بودن و پویا تر بودن ما از دستگاه کودتاست . دیگر قوت ما ، اتفاق نظر ما بر براندازی کودتاچیان و بسته بودن هرگونه راه سازش است. حال این براندازی یا با گریز و استعفای خامنه ای / احمدی نژاد صورت خواهد پذیرفت و یا در جنگ تانک با کوکتل مولوتف در خیابان ها و تسخیر لانه های تبهکاران.

  اما موثرترین روش در براندازی ، تعرض مداوم به بخش کشوری دستگاه کودتا با اتکا به پایگاه اجتماعی هماهنگ و با طرح های واقع بینانه با فاصله زمانی مناسب است . ساده تر بگوییم ، راهپیمایی و راهپیمایی و راهپیمایی . جامعه ما باید با غیر عادی کردن وضعیت زندگی کشوری علاوه بر ایجاد دردسر برای دولت غاصب، لشکر کودتا را وادار به خارج شدن از سنگر و ترک زندگی عادی کشوری کرده و با بهره گیری از فرصت به شکار خائنان پراکنده اقدام کند . به دیگر سخن باید با راهپیمایی و تحصن میلیونی و تبدیل راهپیمایی به تحصن و نیز اعتصاب که تاکنون آزموده نشده است ، خفاشان کودتا را در برابر دو راهی زوال و فرار تدریجی یا پیشدستی در تعرض و برقراری حکومت نظامی- که در واقع عقب نشینی پیش از تعطیل و فروپاشی است – قرار دهیم. اگر روز قدس در ماه رمضان نبود و حضور ما در خیابان تا صبح شنبه ادامه می یافت امروز ، محمود به جای سفر نیویورک به کاراکاس گریخته بود. اینک میعادگاه هایی چون 13 آبان ، 16 آذر ، دهه محرم واز همه مهمتر 22 بهمن پیش روی ماست. آیا در 22 بهمن پس از راهپیمایی ، صدا و سیمای دروغ را تسخیر و در آن تحصن خواهیم کرد ؟ به خون اشکان ، مصطفی ، سهراب ، محسن ، ندا ، کیانوش ، ترانه و همه نوباوگان پرپر شده سوگند ما باید از همین خیابان ها خامنه ای را به زیر کشیم و خواهیم کشید.آیا بهار 89 ، بهار آزادی نخواهد بود ؟

  به عنوان مانور های آمادگی و آزارنده در روز های میان این مناسبت ها، تمامی زمینه های همایش اجتماعی مانند مسابقات ورزشی (چنانکه در مسابقه استقلال تهران با استیل آذین رخ داد) ، بازارها، عیدهای حکومتی ، نماز جمعه ، فیلم های شلوغ ا ، نمایشگاه های سالانه و استقبال از یک مقام خارجی و سفرهای استانی دکترملعون نژاد باید به عنوان میعادگاه جنیش سبز اعلام و تصرف شود. شعار نویسی انبوه بر دیوارها و اسکناس ها و قطار ها و اتوبوس ها و براه انداختن کاروان های خودرویی و ایجاد بوق زنان و راهبندان از چندین مسیر بسوی یک هدف شهری یا در جاده ها، سبز کردن جشن و عزای های ملی، گشایش مدرسه و دانشگاه ، … همه و همه،کنش هایی هستند که میتوانند مردم را برای ضربه آخر در آن میعاد گاه ها آماده و آگاه نگه دارند .

  آنان که از پیامد های انقلاب برای مردم بیم دارند توجه کنند که از فردای سرنگونی خامنه ای باید به سرعت تشکل های مدنی (حزب و انجمن و سندیکا) شکل گیرد تا سرنوشت انقلاب 57 و میداندار شدن فرصت طلبان تکرار نشود.

  رهزن مفتضح انقلاب و خفاشان غارنشین همراهش بدانند ، این وصف حال تک تک سبزها است که:

  زان آتش نهفته که در سینه من است خورشید شعله ای است که در آسمان گرفت

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: